Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most valójában mit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most valójában mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid és tömör lenni! Egy hónapja kezdtem el beszélgetni egy fiúval, ő írt először és én vissza. Levett a lábamról, mivel ez teljesen más volt, mint az eddigi bánásmód, amit kaptam. Minden reggel írt, a nap folyamán beszélgettünk, egy illedelmes, jó szívű fiúnak ismertem meg és az is. Amikor csak tudott írt és mindig szinte azonnal válaszolt, ha nem, akkor bocsánatot kért és elmondta miért nem írt, de erre nem volt szükség. Találkoztunk és úgy alakult, hogy 6 órán keresztül együtt voltunk és végigbeszélgettük az egészet. Nagyon jól éreztem magam vele és mondta, hogy ő is rég érezte magát ennyire jól lánnyal és hogy neki ez most mennyire fura, mert rég érzett már így. Látni is lehetett rajta, hogy kicsit még van szeppenve. A randi végén megvolt nyilván a csók is, aztán elköszöntünk és írt is amikor hazáért és másnap is. Majd valami kis apróságon összekaptunk és egyszer azt mondta, neki mégsem kell komoly kapcsolat, nem áll rá készen stb. Elmondta, hogy szerinte én egy csodálatos lány vagyok és hogy velem semmi baj csak rájött, hogy ő most nem tud maga mellé képzelni senkit. Megértettem és elfogadtam. Azt mondta nem akar rosszban lenni és hogy nem szívesen veszítene el. Ma viszont mintha semmi nem történt volna, ugyanúgy ír, minden egyes lépéséről beszámol, mikor mit csinál, érdeklődik stb. Úgy beszélünk mint eddig. Észrevettem azt is, hogy én nem úgy állok már hozzá, mint eddig hanem az én részemről a hangnem átment barátiba akaratomon kívül és ő egyre jobban közeledik és egyre jobban keres, valószínű emiatt. Nem értem, ha nem akart tőlem semmit, most miért kapszkodik még ennyire, vagy ha tényleg ennyire különlegesnek és jónak talált, mint ahogy elmondta, miért offolt ki úgymond. Tényleg azért írok ide, mert voltak már cifra dolgok, de ilyet még nem tapasztaltam és nem értem.

2022. okt. 24. 18:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Fiatal egyébként, 22 éves és pár éve volt az első és eddigi utolsó komolyabb kapcsolata.
2022. okt. 24. 18:07
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Kicsi a futyije es meghatralt.
2022. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Mentális problémái vannak, kapcsolatra alkalmatlan!
2022. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit furcsa helyzet. Érthető, hogy most máshogy állsz a sráchoz, de a helyedben megkérdezném tőle, hogy akkor most tulajdonképpen mit is akar tőled.
2022. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj az illedelem csak akkor ér valamit ha 7 ed legalabb a pasi a no szemeben.
2022. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
7es a 10bol.
2022. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Külsőre nem fogtad meg eléggé, a belsődhöz viszont vonzódik.

Így meg hogy nem adod meg magad pláne

2022. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik a "se veled se nélküled " felfogásra nem gondolják hogy hülyítik az embert, pedig de!
2022. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem játszmázott, csak nem úgy sült el ahogyan gondolta.
2022. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ma viszont mintha semmi nem történt volna, ugyanúgy ír, minden egyes lépéséről beszámol, mikor mit csinál, érdeklődik stb. Úgy beszélünk mint eddig. "

Kit érdekel? Komolytalan, minek beszélgetsz vele? Nem lehet rajta eligazodni, össze vissza beszél. Szerintem nem az a kérdés, hogy "Most valójában mit szeretne tőlem?" hanem hogy TE mit akarsz ilyentől??

2022. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!