Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom megmagyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom megmagyarázni miből erzek olyat hogy nem szeret, mikozben pont az ellenkezojet teszi mintha szeretne, akkor valojaban nem szeret?

Figyelt kérdés

Valahogy olyan érzésem van hogy csak a szex miatt hülyít csak es tesz meg olyan dolgokat ertem amiket kérek.

De szóval ha nem kérek, a kisujját nem mozditaná értem...


Igazábol ringathatnám magam illuziókban hogy ez szerelem mert hű, felvállal, megtesz ertem dolgokat, a duma is megvan.., de mégis bennem az a red flag.:(

Ilyen esetben honnan tudhatnám meg azt hogy átver kihasznál ill használgat csak egy darabig, vagy hogy esetleg benéztem az egészet es szeret?



#red flag ok nélkül
2021. aug. 31. 02:07
 1/10 A kérdező kommentje:

És más nők tetszenek neki..

Habár ez elvileg természetes a pasiknál hogy mindenkit elvinnének egy körre. De ezt látni hogy mással is képes lenne..

2021. aug. 31. 02:09
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

"És más nők tetszenek neki.."

Ja, mert ha eléd állna egy top pasi, akkor neked nem tetszene, ugye?


Egyébként hajrá, rontsd el a kapcsolatod! Így kell ezt csinálni! Majd megjön a szokásos női gang, akik támogatják a törekvésed.

2021. aug. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy erzed szakits, erre nem lehet hosszutavu kapcsolatot alapozni
2021. aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neked valami pszihés bajod van, ami miatt mindig csak a rosszra gondolsz.
2021. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"De szóval ha nem kérek, a kisujját nem mozditaná értem..."

Ez a tulajdonság fejleszhető, lehet, hogy érzéketlen, bamba.

Hosszútávon viszont idegtépő, hogy mindent mondani kell. Én sajnos tapasztaltam.

2021. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy ölelés puszi sem lenne a kapcsolatban ha rajta múlna
2021. aug. 31. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki megerdemel eleteben legalabb egy olyan kapcsolatot ahol megvan a kolcsonos szeretet, torodes es minden.

Kiveve az aki megreked egy rossz kapcsolatban. Az olyan nem :)

2021. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A feltetlen szeretetet, amit anno az anyjatol megkapott azt elfogadja, de adni nem ad semmit. Azert redflag ez, mert egyaltalan nem jut az eszebe, amikor epp van egy kis uresjarata, hogy minek orulnel. Orulj annak, ami van, vagy szolj, ha valami problemad van. Kivalo egymas mellett elesre van kilatas, ha amugy nincsenek problemak. Ha pedig lesznek valami komolyabb problemak, amikor mindkettotoknek evezni kell, hat lehet ki fog hagyni par utemet. Esetleg masfele fog temposabban lapatolni. Szerintem se szerelem, de meg szeretet sincs iranyaban feled. Ha ott vagy mellette akkor jo, ha nem az is jo. Nemigazan tud mit kezdeni egy parkapcsolattal.
2021. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmi.

Elfogadja sőt el is utasitja ha netán én meg akarom ölelni vagy hozzá bújni. Mindent ami nem szexuális közeledés


A szeretetet meg pláne nem érzem aprobb gesztusokbol sem. Azon nem is agyaltam.az tuti hogy nincs. Az en erdekeimet nem nézi törődés nulla. Ha mesélek vagy panaszkodom valamiről belémfolytja a szót es magàrol kezd beszélni.

Meg ilyenek.


A szerelmen agyaltam csak hogy az van e benne egyáltalán.

2021. aug. 31. 11:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan meg kerdes? 0 erzelme van feled, az tuti. Leirom betuvel is, nulla. HA szeretne, akkor azt megprobalna kifejezni valahogy. Nala ennek nyomait sem lehet felfedezni. Persze szoban bemondja, de akkor tok mast ert szerelem alatt, mint ami a valodi jelentese. Ne merulj szomagiaba, a tettek azok, amik beszedesek. Nem szeret o senkit, talan sajat magat sem.
2021. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!