Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen átlagos külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen átlagos külsővel rendelkező férfi lehet sikeres a Tinderen? 26/F

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2022. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem igazán. Ha szupermodell arcod van, akkor van esélyed, de még akkor se biztos:D
2022. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
szerintem a Tindert hanyagold, vannak jobb lehetőségek is ismerkedni :D
2022. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, pl mik?
2022. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 hát egyikre se mondom hogy olyan fergeteges, de szerintem még a Badoo, fb társkereső, illetve a Jaumo is jobb, mindegyik más funkció miatt, de kevésbé kötött, mint egy Tinder, és emiatt szerintem az esélyek is nagyobbak
2022. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaunoo tele van kamu profilal
2022. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő képekkel igen (tudod a háttérben véletlenül mindig drága kocsi/ egzotikus nyaralás/ luxusvilla látszódik)
2022. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Kinek mi az átlagos, ugye. Én nem tartom magam olyan helyesnek (ettől függetlenül mondták már rám), de tudtam "szerezni" jó pár lájkot. Az más kérdés, hogy olyantól, akitől szerettem is volna, mindezidáig nem sikerült.

Egyetértek azzal, hogy számíthat a kép (de nem lambóra gondolok). Tehát ha mondjuk az öltözködésed, környezeted és maga a kép jó, akkor simán lehet. De lehet egyébként is, elvégre oda se csak elérhetetlen lányok járnak. Attól is függ, milyen lányok tetszenek, mi a célcsoport stb.

2022. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!