Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy egyik pillanatrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egyik pillanatrol a masikra nincs ram igenye?

Figyelt kérdés
Fel eve kb olyan mintha egyutt lennenek, csak nem vagyunk mert egyikunk se akar kapcsolatot... Konretan minden nap ramir. Most meg multkor is fel nap utan valaszolt, most meg kerdezett valamit valaszoltam ra es egy napja nem ir semmit. Annyira rosszul esik, olyan fura erzesem van mintha hirtelen nem erdekelnem...
2022. okt. 17. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem voltatok együtt, csak szex ment akkor miért csodálkozol?

Akadt neki más, de téged is megtart még hátha a másikkal (vagy a többivel) nem jön össze.

Nem erdekled tovább, egyetertek, ilyen egyszerű.

Ne válaszolj neki többet, sőt tiltsd le, akad jobb is! :)

2022. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy mar szomoru vagyok miatta :D pedig csak 2 napja tart h lszar kb...
2022. okt. 17. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Őszinte leszek, nem értem minek szomorkodsz, ha megegyeztettek hogy nem akartok semmi komolyat.

Most akkor tetszik, 'egy kicsit belezugtal, vagy egyszerűen a női hiúság játszik szerepet?

Mindkettő érthető, sajnos ez is lehet de ha inkább a 2. verzió dominál akkor egyáltalán nincs értelme.

Igazából annak se van sok ha 'beleestél' mert ő nem viszonozza ezek szerint.

Csak szenvednél, mint a kutya.

Úgyhogy tudom hogy könnyen mondom/írom, de tényleg az a legjobb ha megszakitasz vele mindenféle kapcsolatot.

2022. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi tortent, marmint hogy melyik a ketto kozul de majdnem ugy bogok mint egy szakitas utan, pedig csak annyi tortent h 2 napja nem ir annyit mit regen
2022. okt. 17. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy igazi, rendes, érzelmes kapcsolat kellett volna, nem ilyen se veled, se nélküled kapcsolat, ahol csak tárgyként kezel a srác.
2022. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!