Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves lettem és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lettem és még nem volt barátnőm. Sok fiú van így?

Figyelt kérdés

Annyira nyomaszt hogy nekem már sosem lesz tini szerelemben részem.

Én nem vagyok valami nagyszám így velem nem foglalkoznak a lányok.

Kamasz szerelem jó dolog?


2022. okt. 12. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 Köszönöm ezt a beszámolót, szerintem sokaknak ez nagy segítség!
2022. okt. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#10,

nagyon tüzetesen leírtad, hogy miben hibáztál. Pozitív, hogy rájöttél a hibáidra, a rossz lépéseidre, megnyilvánulásaidra.

Remélem, hogy levonod a következtetést és ok nélkül nem leszel féltékeny (erről az okról tüzetesen, hitelesen meg kell győződni és azonnal szakítani, nincs visszakéredzkedés). Ugyancsak leszoksz a másik fél kisajátításáról (majdnem egyenlő a féltékenységgel, de mégis más).

2022. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!