Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok ha mondjuk vonaton egy random srác a kezetekbe nyomná papírra írva a telefonszámát?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 18:48
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as,ezen a véleményen vagyok én is. A mai lányok igazi bunkók
2022. okt. 12. 08:52
 22/33 anonim ***** válasza:
65%
Random telefonszámot vonaton odaadni vajon mi? Lazaság?
2022. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

#22

Nagyon gyenge próbálkozás, ez tény, de a bunkóságtól messze van.

Szimplán nem kell foglalkozni vele, de az, hogy itt több hölgy szabályosan megalázná ezért az embert, az azért durva.

2022. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
De ezt akkor sem úgy kell lereagálni hogy megálázzátok az embert
2022. okt. 12. 09:24
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor foglaljuk össze. Kedves Kérdező, ha valaki tetszik, akkor szedd össze magad és kérd el a számát. A kérdésben feltett mód a mai világban bizalmatlanságot és emiatt további negatív érzéseket-lépéseket vált ki, de semmiképpen sem hozza azt, amit egy nő elvár: őt keressék saját magáért és nem fantiáziamódon cserkészik (bocs, de a kérdés jobban hajaz fantáziára, mintsem egy megtervezett lépésre). Én azt gondolom, hogy a habzó szájú kommentelők sem akarnak senkit sem megalázni, csak tele búrájuk a furaságokkal.
2022. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Èn kidobnám😄

Semmi előzmèny nèlkül mèrt hívjam fel?!😄

2022. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha ronda a srác akkor előtte összegyűrném
2022. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
71%

20# Igen, ezt én se értem, ha amúgy nem bunkó, normális akkor miért kellene megalázni, WC be kirakni a számot stb.

Ha nem akarod felhivni kidobod és kész, ennyi volt

2022. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
71%

Azok a lányok, akik megaláznák, azok akkor is megalázó módon reagálnának, ha a srác hagyományos módon leszólítaná és beszélgetést kezdeményezne...

Persze ahogy az elején is írták, ha mondjuk Jason Momoa, Ryan Gosling vagy Chris Hemsworth adá oda azt a papírt...

2022. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha csak egy szám van rajta, akkor eldobnám. Ha ír egy sort, hogy miért adta, akkor megfontolom.
2022. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!