Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a Tindernek,ingyenes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a Tindernek,ingyenes?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
nem
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, ha tudod, hogyan keress.
2022. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha nincs értelme de ingyenes vagy fordítva, mit jelöljek?


Amúgy van értelme, csak lehet, hogy lejjebb kell szállítanod az igényeid. Az első kérdés, amit fel kell tenned: mit akarsz? Ha mindenáron kapcsolatot, jó arra bárki? Mert ott olyan nők is meg fognak érted őrülni, akik lehet, hogy nem jönnek be. Ha hűségre vágysz, és le tudsz mondani az igényeidről, akkor elérheted a jó kapcsolatot.

2022. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Maga az alkalmazás ingyenes de ott a nők sajnos inkább a gazdag pasikra hajtanak.
2022. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Fent vagyok, előfizető is vagyok, viszont mivel engem csak komoly kapcsolat érdekel, ezért nincs sikerem. A legtöbb engem bejelölő csak szexpartnernek tartana alkalmasnak így elváltan 2 gyerekkel, telt alkattal. 40N
2022. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Kimaradt a kérdésre adott válaszom: csak akkor, ha szexkapcsolatot keresel csak. Arra tömegével vannak fent emberek. 40N
2022. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mondhatni átlag alatti pasi vagyok 26 szóval nem hiszem hogy számomra van értelme.A szavazás csak arra erre a részre értendő:van értelme.

Lehet ki próbálom bár nem hiszem hogy van értelme.

Olyasmi lehet mint a badoo vagy rosszul gondolom?

Jó ötlet facebookal regisztrálni?

Köszönöm a válaszokat megy is a zöld pipa

2022. okt. 1. 18:50
 7/13 A kérdező kommentje:
jah még az is érdekelne hogy könnyű törölni magam?
2022. okt. 1. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1 gombnyomás a törlés és a megújúló előfizetés kikapcsolása.


Szinte teljesen badoo....

2022. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

mondjuk kint van a korod, a lakhelyed és fényképek...ennyi


pofára megy, ha nem vagy jóképű messze kerüld el

2022. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szokás szidni, de az vitathatatlan, hogy ingyen is teljesen jól használható és tényleg csak az extrák fizetősek, de az alapfunkciók nem.


Az viszont nem az app hibája, hogy a társadalom képződik ott le: pl. egy elvált, gyerekes, molett, 40es nőt nemcsak a Tinderen, hanem mindenhol a csak d.gni akarók fognak 99%-ban betalálni...


34F

2022. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!