Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők akik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők akik az incelekre hajtanak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 23. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

"Létezik olyan (akár férfi, akár nő), aki értelmesen elmagyarázza, hogy ez a hülye, erőltetett, gagyi idegen szó mégis mi a kórságot jelent?!"


Annyit jelent: Akarna szexelni, de nem állnak vele szóba a nők, így nincs lehetősége rá, hogy szexeljen. Vitatott, nincs rá egyértelmű válasz, hogy a prostizó férfiak incelnek számítanak e.

2022. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja, szóval ezeknek - legyen férfi vagy nő - a kapcsolat, szerelem, szeretet és egyéb emelkedett fogalmak már semmit nem jelentenek? Szépen agyunk! Én ebből ezt hozom le! Szerencsére se a családom, se a barátaim nem ilyenek (különben nem lennének a barátaim, ugyebár)!
2022. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
agyunk: vagyunk
2022. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Értelemszerűen párkapcsolatuk sincsen ezeknek az embereknek, hiszen ha szexre nincs lehetőségük, párkapcsolatra sincs, semmilyen kapcsolatra nővel.
2022. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nem jó, hogy ebbe az irányba megyünk mi, fehér emberek! Hol vannak a hagyományos kötelékek, kapcsolatok? Lassan kihalóban vannak az évezredes fogalmak, mint család, szeretet, tisztelet, bizalom, őszinteség és a többi. Kifejezetten rossz az irány!
2022. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%

"Kifejezetten rossz az irány!"


A nők miatt rossz az irány. Egyre több a karrierista nő, aki nem akar családot, és csak a gazdag férfiakkal hajlandóak szóba állni.

2022. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Én lány vagyok, oszt miattam aztán biztos nem! Se karrierista nem vagyok, se milliomosokra nem pályázok, ráadásul családpárti vagyok. Rám ugyan ezek nem vonatkoznak!

A karrierista nőkkel én se értek egyet, nem is igen bírom őket, a feministákat meg kifejezetten utálom!

2022. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
#17: Éppen ezen tulajdonságaid miatt van is párod valószínűleg. Akkor mi a kérdés?
2022. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj, nagyokos, hogy a fő kérdést nem én kérdeztem?
2022. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

#19: Tudom. Válaszoltál az előtted szóló állítására, kijelentésére, mintegy cáfolatként, hogy te kivétel vagy.


Nos, kivétel akkor lennél, ha szingli lennél és párt keresnél. Mivel nem vagy szingli, így a 16-osnak helytálló a megállapítása, miszerint a szingli, aktívan társkereső nők között egyre több a karrierista, akik pénzes pasikra hajtanak, bizonyos szint alatt (ami a KSH felső 10%-a szokott lenni) nem is akarnak szóba állni vagy nagy kegyesen, amikor senki pénzesebb nem udvarol éppen nekik, akkor unaloműzőnek jók.

2022. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!