Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelekre miert van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelekre miert van ilyen rossz hatasal a magyany?

Figyelt kérdés

A legtobb incel sajnos egy ido utan no gyulolo lesz


Ahogy azert esszrevettem a femcelek(ha jol tudom ez a jó szó a noi incelekre) nem feltetlen valnak ferfi gyulolove es jobban viselik a maganyt


2022. ápr. 24. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A magány mindenkire rossz hatással van. Nem a magány miatt lesznek ostobák.
2022. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Valamilyen szinten szerintem mindenkit megvisel a magány. Csak még a nők el vannak egy jó vibrátor-al és mondjuk egy macskával, az valamiért a férfiaknak már kevés. Én nem vagyok benne annyira a témában, így az utóbbihoz nem igen tudok hozzáfűzni. Ha valaki igen, nyugodtan kijavíthat..
2022. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Mivel a nőknek van lehetőségük szexre, a férfiaknak meg arra sincs. Ezenfelül úgy látom ez a helyzet pontosan ugyanúgy megviseli a nőket is, csak ez másképpen jelenik meg náluk.
2022. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A magány azokra tudja legjobban rányomni a bélyegét, akik amúgy igénylik a társaságot.

Az "incelek" alapvetően ilyenek, az-az szükségét érzik egy kapcsolatnak, csak nem jön nekik össze.

Ezért lehet rájuk rosszabb hatással a magány, mint mondjuk egy olyan ember esetében, aki még csak nem is igényli a többi ember jelenlétét. (Bármilyen hihetetlen van ilyen is.) :,D

2022. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

2: "Csak még a nők el vannak egy jó vibrátor-al és mondjuk egy macskával, az valamiért a férfiaknak már kevés."


Akkor nő vagyok, vibrátor nélkül. 😅


Cica nálam alap társ! 🐈🤗

2022. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
#2 egy nő sose lesz olyan magányos, mint egy átlag alatti férfi
2022. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akikre gondolsz, azok a blackpilled incelek, akik egy részhalmaza az összesnek. A legtöbb incel nem ilyen. Ők simán fejlesztik magukat és próbálkoznak éveken át, amíg végül bele nem kerülnek egy rossz kapcsolatba, amit rögtön elvisznek a házasságig. A férfiat többsége ez a kategória.. Sőt kb az összes 30 alatti férfi, aki házasságban él.


A kisebbség az, aki blackpilled lesz. Ebből is van 3 féle:


1. Azok, akik simán csak depressziósak és szomorúak lesznek.

2. Azok, akik a helyzetükre úgy tekintenek, mint egy társadalmi probléma következménye.

3. A ténylegesen nőgyűlölő blackpilled incelek, akik a nőkre foid néven hivatkoznak.


A 3 kategóriából a másodikat helytelenül a nőgyűlölők közé sorolják, mivel kritizálják a jelenlegi feminista rendszert és abban a nők szerepét. Ez olyan, mintha a feministákra rámondanák, hogy férfigyűlölők. Nyilván van köztük ilyen, de nem mindenki az.

2022. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

7: Na ez érdekes!


Arról van valami (megközelítő) statisztika (mondjuk poll-ok formájában), hogy az incelek közül mennyien (szélsőséges) blackpillesek?

Kiwi lennék, főleg arra, hogy mennyien vannak az úgynevezett volcel kategóriában. Egyszer 37F (36F) incel annak nevezett el régebben engem. :)

2022. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Incelek csak a neten vannak. Való életben talán még ők sem azok. Tessék szétnézni az utcán, mindenhol normális kis párok. Egy incel miben különbözne tőlük?
2022. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!