Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a kapcsolatnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak ha lány akar majd gyereket én viszont sosem?

Figyelt kérdés

Később jött elő a téma, hogy ő mindenképpen majd anya akar lenni egyszer, de viszont én a gondolattól is borzongok hogy valaha gyerekem legyen.

Így azt mondtam hogy majd ha rendkivül jól állok anyagilag talán akkor de amúgy semmiképpen. De gondolom ebből később baj lehet ha úgy alakul, érdemes lenne most véget vetni az ismerkedésnek?



2022. szept. 21. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
27 éves nőként én sem szeretnék, velem kellett volna összejönnöd :D
2022. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2%

11-es.


Én összejöhetek Veled? :D

2022. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme!
2022. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod!
2022. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem, a valóság az, hogy te képtelen voltál a korosztályod igényeit kielégíteni. Nem fiatalosabb élsz hanem szánalmasan. Egy fiatal lánynak meg pont elég amit nyújtani tudsz, mert az ő korosztálya még nincs olyan szinten mint te.

Ami még szánalmasabb, hogy közös jövőbe gondolkodol, pedig ha tényleg az lenne amit írsz és csak fiatalokra buksz akkor ez fel sem merülhet benned, mert DiCaprio módon úgyis dobnád 1-2 év után.

2022. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Huhúúú, öregem, de nagy bajok vannak! Gondolom, nem tervezed, hogy majd rendszeresen szexelni is fogtok, ugye? És a gumi véletlenül se maradhat le a farkadról, ugye?

Csak azért, mert fülig szerelmes, de az élet dolgairól fogalmatlan tininek hamar eszébe jut olyan baromság, hogy te amúgy akarsz gyereket, és ha ott lesz, akkor majd megszereted, ő meg megfogott téged egy életre. Mivel a legtöbb kis naiv 18 éves szent meggyőződése, hogy az épp aktuális kapcsi élete szerelme, és örökké fog tartani.

Szóval ha nem akarsz arra észmélni, hogy a kis barinőd a kezedbe nyomja az ultrahang fotót, akkor jobban jársz, ha szakítasz.

2022. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, főleg ha nem gerincesen állsz hozzá.

Ha már most azt mondja, mindenképp szeretne, ne rabold az idejét. A gyerek és anyaság iránti vágy a nőkben nagyon ritkán múlik el, ha már megvan. Inkább erősödni szokott, nem elmúlni. Ne légy rohadék, hagyd hogy keressen mást.

2022. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul végig hazugságban tartanád, csakhogy legyen fix punci.


ne tedd, aljasság lenne.

2022. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!