Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a kapcsolatnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak ha lány akar majd gyereket én viszont sosem?

Figyelt kérdés

Később jött elő a téma, hogy ő mindenképpen majd anya akar lenni egyszer, de viszont én a gondolattól is borzongok hogy valaha gyerekem legyen.

Így azt mondtam hogy majd ha rendkivül jól állok anyagilag talán akkor de amúgy semmiképpen. De gondolom ebből később baj lehet ha úgy alakul, érdemes lenne most véget vetni az ismerkedésnek?



2022. szept. 21. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ebben a kérdésben nincs kompromisszum, sajnos. Neked is muszáj olyan nőt keress, aki nem akar gyereket.
2022. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem, így nincs értelme. Szakítsatok minél hamarabb, hogy kevesebb fájdalommal járjon.
2022. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Miért kell ebben ismerkedéskor hazudni?

Ez egy olyan téma, amit jó előre tisztázni, rengeteg nő is van, aki nem akar gyereket, neked velük kell ismerkedni. Semmi értelme így belemenni kapcsolatba vele.

2022. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél gyáva, aljas hazudozó. Rengeteg nő van, aki nem akar gyereket, ha többre tartod ezt a nőt egy darab kutyaszarnál akkor nem hazudsz neki és nem rabolod az idejét.
2022. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy mivel fiatal 18 éves, meggondolja magát később és ha nem akkor sem lesz késő neki.

Én nem változom már 30+ évesen

2022. szept. 21. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Érdemes, igen. Ne áltasd.
2022. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
5-ös 30+ évesen különösen gyökér a hozzáállásod, főleg, ha 18 éves kislányokat szédítesz.
2022. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
30+ évesen 18 éves lány? Vannak bajok
2022. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fiatalos az életvitelem olyan értelemben hogy szeretek játszani stb, ezt saját korosztályom nem értékeli, tulajdonképpen ennyi. Jobban megtalálom a közös hangot fiatalabbakkal
2022. szept. 21. 16:01
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

#8

Miért, mi a baj? Mindkettő felnőtt ember. Hol élsz te?

2022. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!