Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a helyesebb döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyesebb döntés azoknak akiknek társkeresési gondjaik vannak, összejönni valakivel aki alig vonz és nem olyan jó vele együtt lenni, de legalább nincs egyedül vagy kitartani az elvei mellett és tovább keresni?

Figyelt kérdés
Szerintem sok ember életében van az a bizonyos pont amikor elgondolkozik ezen. Nem talál párt, a lehetőségek nem megfelelőek ezért elgondolkodtató melyik a bölcs döntés. Időpazarlás kitartani az elveink mellett vagy azzal csesszük el az időnket, hogyha nem megfelelő partnerrel vagyunk együtt?
2022. szept. 17. 08:07
A kérdező szavazást indított:
Előbbi, összejönni nem megfelelővel, de legalább nincs egyedül
Utóbbi, kitartani az elvei mellett, keresni tovább ami talán sokáig eltarthat
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerek 10 éve szingli lennék de legalább kimaradt volna egy jókora adag hülyeség. Sajnos nem lehet visszacsinálni.
2022. szept. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Kitartok az elveim mellett, ezért vagyok közel 4 éve már szingli.

Voltam előtte a másik oldalon is, hogy 5 év szingliség után feladtam az elveim, de nem lett annak a kapcsolatnak jó vége.

Így tapasztalatból mondom, hogy jobb kitartani. 40N

2022. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor érdemes várni ha tisztában vagy a saját értékeddel és ahhoz mérten keresel.


Ha viszont irreális az elvárásod; pl te dagadt pasi vagy és vekonyat akarsz! Úgy nyugdíjas korodig /halálodig is várhatsz! Akkor se lesz neked tetsző partnered ha te magad nem abban a ligában jatszol.

2022. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az a gond, hogy te is a neten keresgélsz, a külső alapján szelektálva. Ezért vársz valakire, aki külsőre az eseted, és akinek te bejössz úgy, ahogy vagy. Ami kvázi lehetetlen. Ezért kattogsz azon, hogy keresel egy csúnyát, és beéred vele. Hogy lehet-e úgy szexelni, hogy közben jó csajokra gondolsz?

Aztán csodálkozol, hogy egyik lehetőségre se találsz partnert.


A való életben ez úgy működik, hogy egy kisebb közösségben (osztály, munkahely, stb) megismerik egymást az emberek, kívül-belül. A szimpátia és a vonzalom pedig ezek mentén alakul ki. Így aki nem a legszebb, az a személyisége által lesz vonzóbb. Ugyanis hosszú távon, kapcsolatban, ez sokkal fontosabb, mint a jó külső.

Csakhogy a neten, a ti világotokban, mindenki csak egy pár pixel, nem egyszer photoshopp és szűrők is játszanak, de a smink és a tökéletes beállítások és fényviszonyok a minimum. Olyan külső ideálokat kergettek, ami nem létezik. Ehhez méritek a külsőt. Fel se fogjátok, hogy ez mennyire torz látásmód. Közben azt se, hogy a külső nem minden.


Fel tudsz sorolni pár dolgot, ami a másikban fontos, és mit vagy hajlandó elnézni, ha ez megvan a másikban? Mit tudsz nyújtani cserébe?

2022. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Musztafa Kebab ***** válasza:
68%
Tarts ki az elveid mellett, de válj olyan emberré, aki méltó a kiszemelt kategóriához, különben csak telik az időd.
2022. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem te kezeltesd magad.

Azt hiszed csak tinderen számít a külső?

Ha ránézel valakire nem tudod eldönteni, hogy tetszik-e neked vagy sem?

Meginnál egy kavét vagy elmennél moziba egy olyan férfival aki jófej de nem az eseted?

Ugye, hogy nem?

Kedvesen leráznád, arra hivatkozva hogy nem érsz rá?

Ne nézzük már egymást hülyének.

Egy csinos nő az nem létező ideál?

Jó tudni.

Akkor inkább jobb egyedül.

2022. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kéne démonizálni a netes ismerkedéseket. Ha van ilyen lehetőség miért ne használjuk. Mindenkinek számít valamilyen szinten a küllem. Ez a mit tudsz nyújtani kérdés csak kötekedés és bunkóság ezekre nem reagálok. Még az a jó, hogy normáliséknál nem cserekereskedelem szintjére fajul a párválasztás.
2022. szept. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!