Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte 30+ éves szingli nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte 30+ éves szingli nők, rajtatok is nagy a társadalmi nyomás?

Figyelt kérdés

Egy 30 fölötti nőnek akiknek még mindig nincs férje, de legalább egy komoly stabil barátja általában elkönyvelik sikertelennek.


A környezetben már jó eséllyel a legtöbb hasonló korú barátnőnek, gimis egyetemista barátoknak már van valakije, sokan már anyukák is.


Egy férfira még rá lehet fogni hogyha jó megjelenésű és az élet más területein sikeres hogy biztos agyba főbe csajozik, de egy nőnél ez sem működik mert az azt jelentené hogy egy ribizli.


2022. szept. 11. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is magadnak fekelj meg, másodszor meg e a testvérem, szüleim mondják már meg hogy hogy akarják élni az életemet. Megfelelési kényszer alatt háaodni, gyereket vagy gyerekeket vállalni az a felelőtlenség. Senkinek semmi köze hozzá hogy kinek milyen az élete.
2022. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzek akkora társadalmi nyomást, megmondom őszintén. Max. néha idegesítő pár emberkétől, aki jódolgában nem tudja, mit csináljon, és a pletykálás meg a másik életének a kitárgyalása tölti ki az életét, a havi-kéthavi "és még mindig egyedül?"-jellegű kérdésözön, de azt leszámítva nem érzek nyomást. Jó, persze, van, aki nyomná, hogy jöjjek össze valakivel, hogy lekölykeddzem, de az nem a követlen környezetem, hanem inkább a jelenlegi politikai diskurzus, Budaházy Edda és a brancs, de azzal is csak a neten találkozom, és nem tudom magamat felidegesíteni rajta. Szerencsére a közvetlen környezetem kulturáltabb és felvilágosultabb felfogású annál, hogy azt gondolja, defektes vagyok vag szégyen vagyok, amiért nincs "komoly udvarlóm", férjem vagy gyerekem, és tudnak bennem mást is értékelni mint a potenciális inkubátort (ezért nagyon hálás is vagyok, mert sajnos ismerek embereket bugris rokonsággal, akiket tényleg zaklatnak a mikor lesz mán férjed / gyerek kérdéssel a rokonok feszt, heti szinten).
2022. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!