Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatnék nálam is magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék nálam is magasabb lányt?

Figyelt kérdés

198 cm vagyok és haverokkal nemrég beszéltük, h milyen lenne már egy tőlem magasabb vagy egymagas barátnő.

Sztem furcsa lenne de jó értelemben, eddigi barátnőim sokkal, min. 25-30 centivel alacsonyabbak voltak, szóval érdekes lenne.

Tudom h kevés az esély, életemben egyszer v. kétszer láttam velem kb egymagas nőt.


2022. szept. 7. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én három ilyet is ismerek. Egyikük aszexuális, a másik a saját neméhez vonzódik, a harmadik 60 körül van és házas egy alapvetően alacsony emberrel :D A gyerekeik is bazi magasak.
2022. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de összefutottam párszor már ilyen magas lánnyal/nővel. Nem lehetetlen.
2022. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

194 cm vagyok és életemben nem láttam még nálam magasabb vagy akár egy magas nőt, pedig nagyvárosban élek.


Nekem is nagyon izgató lenne egyébként egyn álam magasabb nő.

2022. szept. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találhatsz, sok sikert!
2022. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!