Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mivel indokoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mivel indokoljátok, hogy a külsőtökre szóló kritikától jobban kiakadtok, mint a belső értékekre?

Figyelt kérdés

Ha egy nő külsejét éri kritika, ami arra utal, hogy nem szép, vagy rossz a stílusa, talán örökre megjegyzi, nagy sérelem éri általában. Pl kövér, rossz a hajstílusa, arca, akármi...

De ha belső értékekről van szó, valamilyen rossz tulajdonságot említenek meg, közel sem sértődik meg annyira, még akkor sem ha jogos. Nem veszi magára annyira, visszaszól. Pedig vannak bőven nagy fontossággal bíró rossz belső tulajdonságok. Pl. hazug, álszent, önző, makacs, lusta, naiv...


Ezek szerintem sokkal fontosabbak, mint hogy rosszul áll a haja, van rajta némi felesleg, vagy hogy görbe az orra. Miért nem inkább azokkal foglalkoznak? A belső tulajdonságok sokkal fontosabbak.



2022. szept. 3. 08:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te is jobban kiakadsz ha azt mondják rád, hogy törpe, mintha azt, hogy seggfej.
2022. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy én szóltam ilyet az adott nőkre, csak láttam őket reagálni miután mondták rájuk.


Az olyan pasik véleménye pedig miért érdekel, akiket csak a külsőd érdekel, a belső értékek nem? Azaz miért számít olyannak a véleménye, aki valószínűleg úgysem kellene neked?

2022. szept. 3. 12:04
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

12

Nem. Egy férfit vsgy a külső IS érdekel, (és melle belso IS) Vagy CSAK ÉS KIZÁROLAG a küleő erdekli.

2022. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"csak láttam őket reagálni miután mondták rájuk ..."


És amikor ilyen helyzetekben ennek te szemtanúja voltál, ki volt a férfi a nőnek?


Mi köze volt a nőhöz, akinek a külsejét kritizálta?


Ha ezt ilyen tipikusnak érzed, és valóban tapasztaltad, akkor gondolom, tudsz több példát is írni arra, amit kérdeztem.

2022. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudok több példát mondani. Kb mindenhol ezt tapasztaltam, kezdve az osztálytársaktól, különféle társaságokon keresztül bárhol.
2022. szept. 3. 12:24
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"különféle társaságokon"


Konkrét példákat tudnál írni az osztálytársi viszonyon kívül?


Arra konkrét példákat, hogy ki a férfi a nőnek, akit kritizál?

2022. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A külsőről nem tehet az ember, adottság. Alkat, arc...
2022. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

5.

Ő ki? Szintén egy gyakoris celeb?

2022. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18

Igen, rendszerint zaklatott egy pizzafutár lányt, rendőr is lett ráhívva, és nem érti mi a baj vele

2022. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Linkelsz be kérdéseit? Szoktam olvasni a kategóriát, de ez valahogy kimaradt.
2022. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!