Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor azt tanácsolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt tanácsolják, hogy mivel nem születtél jóképűnek, nem vagy jó alkatú, ezért add lejjebb az igényeidet, miért nem azt tanácsolják inkább, hogy keress olyan nőt akinek jobban számítanak a belső értékek?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akiknél jobban és vannak akiknél kevésbé számít a küllem. Ráadásul nem csak heteroszexuális emberek vannak. Ott vannak a szapioszexuálisok akik nem a külsőre, hanem az intelligenciára buknak, őket nem érdekli, hogy néz ki a másik náluk az intelligencia számít, így az olyan pasik akik jóképűek, de buták nyilván taszítóak lesznek a szemükbe. Aztán ott vannak a pánszexuálisok, egy pánszexuális vonzalmat érezhet férfiak, nők, transzok iránt is, nekik csak a személyiség vonzó. A heteroszexuálisok között is vannak különbözőek vannak akiknél kevésbé vannak akiknél jobban számít a küllem kinézettől függetlenül.


Azért nem látom értelmét az olyan tanácsoknak, hogy lejjebb adjon, mert nem mindenki tudja ezt teljesíteni. Egy törött lábú embernek sem mondunk olyat, hogy vegyen részt egy futó versenyben, mert nem fogja tudni teljesíteni. Ha valaki nem született valami jóképűnek, jó alkatúnak nem azt jelenti, hogy ő is automatikusan a nem túl szép arcú, nem túl jó alkatúhoz fog vonzódni, mert nem így működik. Inkább a személyiséget érdemes fejleszteni, persze lehet edzeni és törekedni a jobb külsőre aztán, ha visszautasítás történik, próbáljon ne megsemmisülni, hanem jobb az, ha megedződik, fájdalmas a visszautasítás, de a sokadik ilyen már piskóta lesz. Tudom baromi nehéz feldogozni a visszautasítást pláne, hogyha erős kötődést érez a másik iránt, de jobb úgy felfogni, hogy nem történt semmi rossz, semmi baj nincs, továbbmegyek. Sok nő amúgy is jobban értékeli a kitartó férfiakat, mint az olyanokat akik feladják és beérik rossz kapcsolattal. Persze nehezebb út amiről írok, könnyebb lejjebb adni és szenvedni egy rossz kapcsolattal, ahol nem szívesen nézel rá a párodra reggelenként, nem esik jól a csókja, viagrával tudod csak felállítani és, ha lesz gyereked vagy hazudsz neki vagy elmondod azt, hogy nem tetszett az anyád, nem voltam soha boldog mellette és tovább adod ezt neki.


Több milliárd ember él a Földön olyan nincs, hogy az összes számodra vonzó nő kosarat adjon és lejjebb kéne adni. Valaki csak igent fog mondani.


2022. aug. 29. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

1. Miből gondolják egyesek, hogy aki ronda, az belső értékekben gazdag és intelligens, míg aki vonzó az nem?


2. Milyen alapon prédikálsz a belső értékekről, amikor te is külsőre mész?

2022. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

A sok siránkozást nem olvastam el a kérdés alatt, de akkor én most azt tanácsolom neked, hogy: keress olyan nőt akinek jobban számítanak a belső értékek!! Szívesen

Amúgy igen, valóban vannak ilyen nők, életem első igazi nagy szerelme egyáltalán nem felelt meg a kor férfi isten képének, hogy szépen fogalmazzak, de az intelligenciája, a belső értékei valóban olyanná tették hogy teljesen másodlagos volt a külseje. Illetve tudta, hogy mitől döglik a légy, nem egy önző kismajom volt az ágyban, a kémia nagyon jól működött.

2022. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Az 1-es nagyon ott van, leírta a lényeget. De amúgy ezt írjuk is itt sokan az ilyen kérdező féléknek, de falrahányt borsó... Nem fogják fel hogy milyen szánalmasak hogy felszínességet kérnek számon másokon miközben ők még felszínesebbek. Persze, a szép nők elégedjenek meg mindenféle trógerrel, viszont az ilyen trógerek nemhogy alább nem mennének, de még a saját ligájuk se kéne nekik, csak a legszebb csajok. Nekik jár a sokkal jobb, viszont a nők felszínesek ha nem akarnak sokkal rosszabbat. Szánalmas.
2022. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
A fő gond az, hogy ha a baráti körödben nincs szóba jöhető partner, aki annyira értékelné a belső értékeidet, hogy emiatt megtetszenél neki, akkor csak a netes társkeresés marad. Ott viszont ha nem vagy kívülről vonzó, akkor nem kapsz esélyt sem arra, hogy a belső értékeidet megmutasd. A képed alapján az első szűrőn kihullasz. És nemcsak a szép nőknél, hanem mindenkinél. Aki nem vonzó külsejű, az a neten labdába sem rúghat. Lehet méltatlankodni, hogy ez igazságtalan, de jelenleg így működik a világ.
2022. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
És akkor mont pontosan mire is vagykíváncsi, kérdező?
2022. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

#4: "Aki nem vonzó külsejű, az a neten labdába sem rúghat. Lehet méltatlankodni, hogy ez igazságtalan, de jelenleg így működik a világ."


Tudom, hogy nagyon gáz a példa, de ha egy Breiviknek sikerült olyan képet csináltatnia magáról, amin sokkal vonzóbbnak nézett ki, mint a való életben, akkor másnak is sikerülhet.

2022. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt tanácsolnánk, akkor nehezebb dolgod lenne, mert egy olyan nő, akinek a belső értékek a fontosabbak, soha nem állna szóba olyannak, aki csak a külsőt nézi.
2022. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki azt tanácsol, amit jónak lát. Nem kell ezen pörögni, nem muszáj egyiket sem megfogadnod.

Én egyiket sem tanácsolnám egyébként, hanem inkább azt, ha magasak az igényeid, és vannak hátrányos tulajdonságaid, igyekezz több előnyre szert tenni. Kevésbé vonzó külső esetén szellemi képességek fejlesztése is ilyen lehet, a nők (legalábbis én) vonzónak találják az okos férfiakat. Ezért pedig simán lehet tenni, a lehetőség mindenki előtt ott van.

2022. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
🥱🥱🥱
2022. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

"a nők (legalábbis én) vonzónak találják az okos férfiakat"



Ja, a friendzone-ban.....



"keress olyan nőt akinek jobban számítanak a belső értékek"



Nagyon keves van beloluk, azok is 20 evesen gyurus menyasszonyok. Aztan meg a kezukhoz van hegesztve a babakocsi....



38F incel

2022. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!