Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az olyan nők akiknek a belső értékek számítanak nem az, hogy valaki mondjuk nem 180 centi meg van egy kis pocakja?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 11:00
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
85%
A 180-asaknak neha több belso ertékeik vannak.
2022. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy akik ezeket a kérdéseket kiírják, tényleg ennyire lelki sérültek és szerencsétlenek? Én nem hiszem el, hogy egy normális pasinak, aki tényleg normális ne lenne barátnője, ha akarna.
2022. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
89%
Nem te vagy a rossz csöves aki törpe mopszként akar sportolókat hajtogatni?
2022. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
7%
Ha vannak is, valószínűleg nem gyakorin, itt szinte csak militáns agresszív feminácik vannak.
2022. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
95%
Mert attól hogy valaki jól nez ki nem lehet belső értéke vagy mivan? Lehet több is mint a gyakorin picsogóknak..
2022. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

#4


Sajnos nekem is feltűnt, hogy itt rendkívül agresszívak és felületesek a nők

2022. jún. 25. 11:14
 7/58 anonim ***** válasza:
90%

Olyan nem fér a fejedbe, hogy attól még, hogy valaki vonzó párt szeretne maga mellé, a belső értékek is ugyanúgy, vagy akár jobban számítanak?

Vagy akkor jön a hápogás, hogy mi az, hogy külsőre ÉS belsőre is jó pasi kell?

2022. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
29%
Itt csak a nőknek van joguk bármire. Engem azért szétszedtek, mert sportos pasiként nem jönnék össze elhízott nővel.
2022. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
0%
#7 Igen, mert ezt átlagos vagy aljább nők is mondják, akik ugyanazt már nem tudják sem külsőre sem személyiségben hozni. Ahelyett, hogy a nagyonjópasit keresnék, talán a saját szintjükön kéne körülnézni, ahogy a férfiaknak javasoljátok állandóan.
2022. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

9


Engem ugyan nem érint a dolog, de

1. Én nem javaslok olyat senkinek, hogy jöjjön össze olyannal, akihez nem tud vonzódni, inkább tegyen érte, hogy azon a "szinten" legyen. Én is tettem azért, hogy tudjam ugyanazt nyújtani, mint amit szeretnék a férfiaktól.

2. Ha nem tesz semmit, akkor hiába vár el átlagos/alja nőként nagyon jó pasit, nem fog összejönni. Ha pedig inkább szingli, minthogy összejöjjön valakivel, aki nem tetszik (hiába van az ő "szintjén"), az az ő egyéni döntése, szíve joga. Fordított nemekkel is ugyanezt gondolom.

Ha pedig mégis összejön neki olyan partner, amilyenre vágyott, akkor vagy mégsem olyan szint, mint ahogy te azt belőtted, vagy ha mégis, akkor meg a másiknak a szíve joga/"fene az ízlését", akinek így is tetszik, így is kell.

2022. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!