Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők már csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők már csak olyan pasival hajlandóak kavarni akinek 7 számjegyű fizetése van?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 07:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%
Lesz az még 8 számjegyű is! Teker az infláció rendesen!
2022. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%

Nektek tuti a pénz miatt nem nincs nőtök🤣🤣🤣


Az a baj hogy a pénzen kívül semmit nem tudnàtok felmutatni - csak hát sajnos az sincs 🤣🤣🤣🤣

2022. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14%
#21 Nem lesz, mert a fizetések nem emelkednek, csak az árak.
2022. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
36%

20-as: jajj hagyd már ezt a szar dumát. Hány de hány olyan FONTOS szakma van amelyhez rengeteget kell tanulni mégsem keresnek lófaßt sem a benne dolgozók?

Rohadtul nem ezen múlik az emberek fizetése. Sokkal inkább a (politikai) kapcsolatokon és azon, hogy mennyire számít éppen hiányszakmának amit tanult.

De én leginkább azt vettem észre, hogy azok jutnak leginkább (nem kizárólagosan!) magasabb, jól fizető pozíciókba akik jól tudják "kényetetni" a feletteseik bizonyos testrészeit... illetve ebben az orszában a "koma, sógor, cimbora" elv érvényesül a mai napig. Vidéken mindenképpen.

2022. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
14%

Női főnököm van! A felette levő főnököm ugyan férfi, de 4 év alatt kestzer talalkoztam vele, és amugy is otthonról dolgozom!


Igen, sok ilyen szakma van, de ezt szakmaválasztaskor is tudja az ember! Ezért lettem könyvelő, és nem tanár

2022. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Csak azokat a nőket kényelmes módon nem veszed észre, akik ennél rosszabb keresetű férfival is összejönnek.
2022. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
14%
Majd biztos gyakorira írnak a pénzes nők... a nyaralás, jó éttermek mellett annyi idejük van , hogy ide fröccsögjenek.. hiszi a piszi.
2022. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
36%
27: Mert amúgy nem akkor van tengernyi időd ha nem kell dolgoznod lóf_szt se, tele vagy pénzzel, és 2 tengerben úszás meg koktél között már unottan nyomkodod a telót napozás közben? :D HA így nincs idő akkor mikor van? Gyárban 3-4 műszakkal?
2022. szept. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
Az én fizum épp a KSH átlagot súrolja, de van barátnőm és évek alatt SOHA nem kérdezte meg, mennyit keresek.
2022. szept. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!