Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a nők már csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a nők már csak olyan pasival hajlandóak kavarni akinek 7 számjegyű fizetése van?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 07:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem, akikről te beszélsz, ők prostik.
2022. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Tudjuk, neked biztosan nagyon izgató lehet a mélyszegénység, nekünk nem. Miért kellene nyomorban élni ha van választásunk? Meg az nem opció, hogy esetleg én is ennyit keresek és nem szorulok rá a párom jövedelmére?
2022. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2.

[link]

Az átlag fizetés kb 500e bruttóban nem hiszem h egy átlag nő ennek a 2x eset hazaviszi. Ezt tuti trollkodasbol írjatok ide:)

2022. aug. 30. 07:09
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem, én olyannal akinek 8!
2022. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
A nap felesleges kerdese.
2022. aug. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Ki mondta, hogy átlag vagyok? Attól mert te trollkodsz másnak nem feltétlen ugyanaz a hobbija, de tudom menjek vissza a konyhába, mert ott a helyem.
2022. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Biztos mély és valós érzelmekkel teli kapcsolat, ami a pénz miatt alakul ki 🤷‍♀️

Nem értem a faszik miért akarják megvenni a nőket

2022. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
8%

"Nem értem a faszik miért akarják megvenni a nőket":

Hát pont, hogy nem a pasik akarják megvenni a nőket, hanem a legszendébb, legszűzebb nő esetébeen is az van, hogy egy ideig még nem-, de majd nesokára csakis a manika lesz a lényeg, hogy a pasinak mennyi van belőle.

Tehát igenis: a mai tyúkkoknak csakis a mani a legfontosabb, azon keresztül vezet az út a "szívükhöz".

2022. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, tudom hogy ez nem igaz, mindannyiunkra biztos nem. Gáz hogy általánosítasz.

Nem lehet hogy az elérhetetlen nőt akarod elérni, és pénzzel akarod kompenzálni a hiányosságaidat? 🙂

2022. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Tök jó persze, ha egy pasi "mellesleg" gazdag, nagy szerencse, csak az nem jó, ha meg akar venni. Nem hiányzik, hogy valaki bezárjon valami arany kalitkába, aztán fenyeget, hogy ki is tehet, ha már nem elég a teljesítményem. Vagy tipikusan majd az arcomba vágja, hogy miattam rokkan bele a pénzkeresésbe, mikor nélkülem még inkább munkamániás lenne. Nem ilyen hatalmi játszmára akarok alapozni egy kapcsolatot. Ez pont ugyanaz, mint amikor valaki meztelen vagy gyúrós képet küld. Nem ezzel kell kezdeni egy normális bemutatkozást. Azzal kell kezdeni normálisan, hogy ki vagy te, milyen személyiség és én miért érdekellek.
2022. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!