Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehet gond egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet gond egy kapcsolatban, hogy képes vagyok bezárkózni és órákon át origamizni ha van rá időm?

Figyelt kérdés

Sorozatozni, gamelni, olvasni, sportolni, néha egy kis bulika, stb-t is szoktam, nem csak ezt csinálom, mielőtt valaki ezt hinné.

23/f


2022. aug. 29. 01:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem is nagyon jövök össze olyannal sose, akinek nem ilyen elvontabb ember, bár sok minden érdekel, de az ilyen divatemberekhez nem értek, bocs ha csúnyán fogalmaztam, de szerintem így a legérthetőbb.

Meg ugye van 1 társadalmi nyomás is, de én elvagyok azzal az évi 1 próbálkozásommal ha találok megfelelő lányt ><

2022. aug. 29. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!