Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 41 éves hapsi, 2 komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves hapsi, 2 komolyabb kapcsolattal. ( 1,5 év illetve kb. 1) Lehet gond?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Komoly gond lehet a háttérben, ha az ürge nem tud legalább 1 db minimum 5 éves kapcsolatot felmutatni 41 évesen. Nem járnék ilyen ürgével.
2020. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi alapján bármi lehet. Lehet, hogy 37 évesen volt az első kapcsolata, akkor ez kifejezetten jó arány.

Ha mondjuk végigcsajozta az előző 20 évet az megint más.

Szóval a körülményeket kéne ismerni.

2020. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csajozgatott inkább,....a második kapcsolata is ezért ment tönkre :)
2020. júl. 16. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
én ezen a ponton megköszönném az "ürgével" a találkát és elköszönnék. Lehet hogy a csajozást tökéletesre fejlesztette de kapcsolati szempontból analfabéta, ha maximum 1,5 évet tudott egy nő mellett felmutatni, én nem vesztegetném az időmet, hogy rajtam tanuljon meg alapvető dolgokat amik egy hosszú kapcsolattal járnak illetve a kitartás hiányától is tartanék egy ilyen hapsinál. 2 db 4 éves kapcsolatom volt és most van egy 5 éves házasságom, megtanultam hogy a nehézségek nem 1 év után jönnek...
2020. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem jó ómem. Ebből az egyévesből is lehet már fél éve csalta mire kiderült.
2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem kéne ilyen pasi.
2020. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!