Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg lehet gond egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet gond egy kapcsolatban, hogy képes vagyok bezárkózni és órákon át origamizni ha van rá időm?

Figyelt kérdés

Sorozatozni, gamelni, olvasni, sportolni, néha egy kis bulika, stb-t is szoktam, nem csak ezt csinálom, mielőtt valaki ezt hinné.

23/f


2022. aug. 29. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Es van a vegen origamizmusod? :)



38F incel

2022. aug. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha időben nem viszed túlzásba, a hobbid nem szabad, hogy akadály legyen.
2022. aug. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A bezárkózást érzem neccesnek.
2022. aug. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én legózom 33 évesen, de agyalok közben, másrészt kikapcsol. Nem kell sok legóra gondolni egy 250darabos szettem van, kikapcsol egy fél órára.

Emellett fidgetspinerem, stresszlabda és gumilabdák, stresszkígyó(nem vibrátor!) is lapul a dohányzóasztal alá rejtett dobozkámban. :D Néha eldőlök a kanapén és nyomogatom a labdát közben agyalok, vagy merengek. Stresszoldásra kiváló, ha kézzelfogható elemek is vannak amin kiélheted. Nem csak az agyatlan kockulás. A tapintás, szaglás ugyanúgy érzékszervi részed nem csak a látás. Ezért kell ez is.

2022. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet gond ebből, ha a másik azt érzi (akár éretlenségből, akár, mert tényleg ezt érezteted vele), hogy a hobbid fontosabb számodra.


Nekem volt olyan párkapcsolatom (nem költöztünk össze és nem is találkoztunk napi szinten), ahol a fiú nem egyszer játszott mellettem, amikor pedig nem játszott, éreztem, hogy szívesebben tenné azt. Nekem kevés volt így a közös minőségi idő.

A mostani párommal ez nincs így. Vele megvan az érzelmi biztonság, tudom, hogy engem szeret. Mindkettőnknek megvan az ideje arra, hogy azzal foglalkozzunk, amivel szeretnénk, de itt például nem zárkózunk be. Tudunk ketten is egyedül lenni úgy, hogy egyáltalán nem b*sztatjuk közben a másikat. Mivel minden klappol, ha órákra bezárkózva szeretne a hobbijának időt szentelni, az sem zavarna.

2022. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
5 szóval szereted, ha a párod téged nyomogat a legó helyett.
2022. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát volt olyan párom, aki mellett nem maradt hobbim, csak ő, viszont ezt a hibát nem akarom elkövetni, mivel szakításhoz vezet, ha annyi az életed, hogy kapcsolat, csak cserébe utána azt se tudtam mit csináljak nélküle, tehát a hobbijaimat feladni biztos nem fogom senki kedvéért, aki 1-2 napot nem bír ki hetente egyedül az már szerintem kapcsolatfüggőség, mi van ha elmegyek dolgozni akkor, vagy ha éjszakázok nem fog aludni :D?
2022. aug. 29. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, de például nekem (F) nem jelent problémát, ha a barátnőm a saját dolgaival is szeretne foglalkozni.

Mondjuk az is igaz, hogy az, amikor valaki X időre (napokra, hetekre) teljesen a kapcsolatot megszakítja a "szerelmével", az is elég problémás, és számomra nem jelent túl jót. De az, hogy szeret valamivel foglalkozni, annak még örülök is.

2022. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Felőlem leülhetnek mellém is, csak ne legyen abból hisztike, hogy nem tudja úgy mint én ><
2022. aug. 29. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor te inkáb ilyen magadnak való valakike vagy. Nem gond, mert kell a társadalomnak ilyenke is, de nem érdemes kapcsit kialakítani, mert nem bizti, hogy az hosszú távú lesz...
2022. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!