Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találnék partnert erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék partnert erre?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök azzal, hogy feeder fétises vagyok, mostanra pedig elegem lett abból, hogy ez egy fantázia, szeretném megélni. Fiatal, vékony és sportos nő vagyok, és olyan férfit keresek, aki hajlandó lenne hízni mellettem. Nem tömném cukorral, gyors kajával, semmi egészségtelennel. Még csak többet sem kéne ennie, csak hagynia, hogy beállítsak neki egy étrendet, ami a folyamatos hízást biztosítaná.

Magyar oldalak erre nincsenek, tinderen meg mégsem kezdhetem ezzel :'D Van esélyem arra, hogy egyszer találok magam mellé egy ilyen embert?


25/n


2022. aug. 26. 12:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#7: olyat keresek, aki ezt vállalja..


"akkor 27 évesen ott fogok állni 135 kilósan"

Olyat keresek, aki ezt (és még ennél is többet) vállalna, és ez nem okozna problémát.


#9: 150 kilónál még nagyon nincsenek ilyen gondok.. de miből gondolod, hogy lelépnék, ha már nehézségekbe ütközne? Pont onnan kezdődne a legizgatóbb időszak

2022. aug. 28. 23:55
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó vagy, lassú gyilkos. Kár, hogy ez nem büntetendő.
2022. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
64%
Küldj képet nekem privátban
2022. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"#7: olyat keresek, aki ezt vállalja.."

Igen, szerintem mindenki érti hogy olyat keresel akinek pszichés gondjai vannak és manipulálható. Ez szerintem csak ront a helyzeten.

2022. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"A 22-es csapdája


Minél jobb valaki tehát az etetésben, annál komolyabb egészségügyi problémák elé nézhet. Simpson (a világ legsúlyosabb anyája), akit 300 kilója már abban is akadályozott, hogy a gyerekeivel foglalkozzon, éppen ezért fel is hagyott az etetés professzionális szinten űzésével, és azóta más karrier után nézett. A súlyfelesleg leadása furcsa módon ebben a szubkultúrában egy kapcsolat végét is jelentheti, hisz a kapcsolat létrejöttének alapvető feltételei a hízni és a hizlalni akarás. Igazi hedonista szokásról beszélhetünk tehát, hisz minél boldogabb egy ilyen kapcsolat, annál rövidebb lesz az etetett fél élete, és így a kapcsolat hossza is."

Forrás:

[link]


Áldom az eget, hogy nekem nincs ilyen fétisem. Még a hallatától is rosszul vagyok.

2022. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezzel szemben a BDSM divat, a Szürke 50 pedig bestseller.
2022. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, 3 hónap gyorsan elrepül, de mi a helyzet, alakul már esetleg valamilyen kapcsolat?
2022. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!