Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találnék partnert erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék partnert erre?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök azzal, hogy feeder fétises vagyok, mostanra pedig elegem lett abból, hogy ez egy fantázia, szeretném megélni. Fiatal, vékony és sportos nő vagyok, és olyan férfit keresek, aki hajlandó lenne hízni mellettem. Nem tömném cukorral, gyors kajával, semmi egészségtelennel. Még csak többet sem kéne ennie, csak hagynia, hogy beállítsak neki egy étrendet, ami a folyamatos hízást biztosítaná.

Magyar oldalak erre nincsenek, tinderen meg mégsem kezdhetem ezzel :'D Van esélyem arra, hogy egyszer találok magam mellé egy ilyen embert?


25/n


2022. aug. 26. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy kandisznót! Szerintem minden elvárásodnak megfelelne. 😉
2022. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
menjél pszichológushoz, ő tud majd rajtad segíteni!
2022. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyetlen kritérium, hogy főzhessél neki...5 millió jelentkező lesz:DDD

Főzz a hajléktalanoknak, így mindenki jól jár;)


Mi a menü mellesleg? :)

2022. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még hányszor írsz ki kérdést a beteges bántalmazó mániádról?

Keress fel egy pszichológust.

2022. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem ez a kritérium, hogy főzhessek, hanem hogy meglegyen a heti fél kiló plusz..
2022. aug. 26. 13:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5

Mit főznél...meséld már el, mert menü nélkül vendég sem lesz;)

2022. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

164. § (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, testi sértést követ el.


(3) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon túl gyógyul, az elkövető súlyos testi sértés bűntette miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(5) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a könnyű testi sértés maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okoz.

2022. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Azt hiszem nagyon sok bejövő üzeneted lesz :) Én is küldeni fogok egyet később talán, lenne kérdésem arról, hogy éled meg ezt a fétist.

.

A többi válaszolónak azt tudom mondani, hogy elég sok kövér embert látunk az utcán, nem ritkán olyan párokat, ahol a nő vékony, és a férfi "meg van emberesedve" mellette. Prűdek vagyunk, és tabu fétisekről beszélni, de szerintem nem olyan ritka dolog ez, mint ahogy gondolja az ember.

Feeder fétisként durván és erőszakosan hangzik, ha meg annyit mondunk, hogy " a Zsuzsi a nagyobb pasikat szereti, és Peti is hogy megemberesedett mellette" már mindjárt tök hétköznapi lesz. Pedig...


Nekem is ez a fétisem, ráadásul pont az ellenkező oldalról, férfiként, az a vágyam, hogy egy amúgy is szerető és normális kapcsolatban a párom mellett mindig jókat tudjak enni, és szépen lassan hízzak. Az jelentené a legnagyobb kielégülést, ha mindez "titokban" zajlana, mármint a párom titokban próbálna hizlalni.


Én is pont 25 vagyok amúgy, de én meg sem próbáltam eszerint az orientáció szerint párt keresni.

Nekem az a legfőbb problémám, hogy egy (amúgy baromi káros) fétisre önmagában nem építenék párkapcsolatot.

Gondolj bele, hogy feedee oldalról mennyire ki vagy szolgáltatva. Én jelenleg speciel heti 4-5 alaklommal edzek, kb 15 a testzsírom, és tegyük föl elkezdenénk randizni, hiába vagyunk nyitottak erről a fétisről rögtön az elején, a kapcsolat első 4-5 évében nem igazán mernék fölmenni 25, max 30-as testzsír fölé. Ez a 30% is elégnek hangozhat, de biztos vagyok benne, hogy a feedernek nehezebb állj. parancsolni. Sokat olvastam erről a fantasyfeeder fórumon, illetve a gyakorin is voltak ilyen hölgyek, akik eléggé túletették a párjukat, majd meglepődtek.

Szóval elkezdjük ezt, 25 évesek vagyunk, fölszedek évi 20-25 kilót, járunk 2 évig, majd szakítunk, akkor 27 évesen ott fogok állni 135 kilósan, nem hogy csajozni nem fogok újra tudni (mert azért nem olyan népszerűek a husi srácok) de az emeletre nem fogok tudni normálisan fölmenni. Ez azért elég komoly kockázat.


Én 2 dolgot tudok javasolni:

-Kezd eleve kövérebb srácokkal. Pár randi után elő lehet hozni, de ne úgy hogy "feeder vagyok", mert látod mi a reakció, hanem finoman jelezd, hogy neked amúgy bejönnek az akár nála nagyobb srácok is, meg amúúúúgy nagyon jól főzöl, zavarná-e

- van egy angol közösségi oldal, de magyarok is vannak bőven, az a neve, hogy feabie.

-van egy Discord fórum néhány sráccal, de mondom, én csak ez alapján nem ismerkednék.

2022. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
remélem majd azt is élvezni fogod, amikor 150 kilós barátodat pelenkáznod kell, mert már WC-re sem tud elmenni. Ja nem, mert akkor már rég leléptél, hogy másik életét tegyed tönkre. Te beteg állat!
2022. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

Hogy fel tudnak itt egyesek háborodni...


Majd ha megkapják az első csekkeket meg bejön a hideg tél, akkor mennyien fognak majd könyörögni ilyen "beteg fétises" lányoknak, hogy kapjanak tőlük egy tál ételt, mert eldönthetik, hogy esznek vagy fűtenek.


Felnőtt ember azt csinál, amit akar, saját döntéséből vehet fel hitelt magas kamatra, szaporodhat a nulla forintra, tetováltathatja magát hüllővé, szögelheti oda a farkát a kerítéshez, mint a Jackassben, vagy mehet el dolgozni olyan helyre, ahol bedarálja a gép a karját és az alvállalkozótól még kártérítést sem kap (nem mintha attól visszanőne a karja).


Miben is tűnik ki ebből ez a feeder-feedee fétis?

A dugógépes, kikötözős, taposós, szadizós, harapós, pezsgősüveg felnyomós, ánusztágítós fétisek közül is egyáltalán mivel tűnik ki? És akkor még csak a legálisról beszéltem, nem pedig a zoofíliáról, pedofíliáról, nekrofíliáról...

2022. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!