Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem lenne kedved meginni velem egy koffein tartalmú fekete italt egy vendégipari egységben?" Ez kreatív vagy inkább nevetséges?

Figyelt kérdés
Láttam ma Justvidman videójában és eszembe jutott, hogyha egy férfi így hívna randira igazából egy nőt akkor az kreatív és humoros lenne vagy inkább taszító és szar poén?
2022. aug. 16. 21:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
#9: Az a kinos, hogy benyomtok ilyen szovegeket es meg nyomkodjatok is ra egymasnak a zoldet. Attol lesz valaki incel, hogy nem fenyezi a popsid es realis valaszt ir? Vagy mibol gondolod, hogy aki nem ert veled egyet, az incel? Es hol kussolsz akkor, amikor az incelekrol is negativat irok? Valahogy akkor sosem talaltok be...
2022. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha Justvidman írja, akkor vicces.

Ha egy ismeretlen valaki írja, akinek nem tudod, hogy ilyen a stílusa vagy csak magára erőlteti, akkor modoros.

2022. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Tudjátok a különbséget...

[link]

2022. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Vidman te vagy az?
2022. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha úgy mondja, hogy "1,3,7-trimetilxantin", az jobban bejön. :D


Viccet félretéve, nem igazán díjazom az ilyen erőltetett humort és amúgy vendéglátóiparinak szoktuk mondani, nem "vendégiparinak".

2022. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

11-es szerintem megmondta a tutit.


Nem személyeskedett, nem nőgyűlölősködött, csak leírta az igazságot.

9-es, hogy a fenébe kapcsolódik a kommentje bármilyen formában a szélsőséges incel fröcsögéshez?


Biztos vagyok benne, hogy tudnék eléd állítani olyan férfit, akinek a szájából nagyon viccesnek tűnne ez a mondat számodra, és olyat is, akitől ha hallod elutasítod. Ez nem rossz dolog, terméeszetes, hgy aki bejön, aki tetszik attól "többet elviselsz", mint egy olyantól, aki közömbös, vagy taszít.


Mindenki ilyen, én is, te is.

2022. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem Sheldon Cooper ugrana be róla
2022. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon ciki, amikor valaki csajozó dumának szán egy kontextusából kiragadott, trollkodó csalószivatós dumát. 🤔
2022. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#16

Ez bizony így igaz. Nem is értem ezt a sok álszent lepontozót. Ez pont ugyanaz, mint mikor mi látunk egy nőt, aki butaságokat beszél. Ha nem jön be: buta, ha bejön: jaj de cuki.

2022. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne lepődj meg, ha a csaj azt válaszolja, hogy "nincs idő, kérem, küldje el a linket, mielőtt lejár"
2022. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!