Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Instagram, tiktok, stb miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagram, tiktok, stb miatt már nem létezik olyan nő akinek nem csak a külső és/vagy a pénz számít?

Figyelt kérdés
Utóbbi 10 évben mióta bejött ez, hogy minden nő feltölti magát, nézegetik egymást, filterek, smink, tökéletesség, stb egyszerűen elkorcsosult ez az egész és már nem az értékek számítanak egy férfiban hanem az, hogy instagram kompatbilis külseje legyen és/vagy sok pénze, a többi nem számít
2022. aug. 15. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem létezik olyan nő. Addig kell egy mai férfinak prostikhoz járkálnia, amíg anyagilag ki nem épít egy teljes egzisztenciát, ezután pedig lehet szerető barátnője is.
2022. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Vannak fent tinderen átlagos nők is, de te csak ezeket az agyonsminkelt filterezett cicukat látod meg. Ez jön be neked biztosan. Annyi a problémád hogy te viszont nem kellesz nekik.

Talán neked is tenned kéne azért hogy nézz ki valahogy. Őket se így "sz4rták a világra", hanem sokat foglalkoznak a külsőjükkel, sportolnak, sminkelnek, fogyóznak stb azért néznek így ki. Te meg gondolom egy pohos makk marci vagy, aki csodálkozik miért nem kell nekik.

Talán mert nem azért foglalkoznak ennyit a külsőjükkel, tesznek ennyi erőfeszítést, hogy beérjék egy hozzád hasonlóval. Nem vagytok egy szinten. Keress egy átlagost amilyen te is vagy, vagy tegyél azért hogy kelljél a jó csajoknak.


Amúgy meg milyen férfi értékekről beszélünk? Lehet ami neked érték az másnak nem az.

Pl. Gyereket akarsz - ez a nőre hárul, neki kell szülni, gyereket nevelni, eltartani ha lelépsz. Nem érték.

Családcentrikus - magyarul anyuci pici fia, minden ünnepet anycinál kell tölteni. Anyci mellé fogtok költözni is. Nem érték.

Gondoskodásra vágyó - egy szendvicset se tud megkenni, mosógépet bekapcsolni stb. Kolonc. Nem érték.

2022. aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez az az eset, amikor nem igaz, amit kérdezel. Főleg a kérdés kifejtés.

Neten ismerkedtem meg a párommal, aki akkor épp le volt égve.


Értsd: zéró lóvéja volt! Azaz nem volt.


Se lakása, csak egy rozsdafoltos autója volt, s nekem se sokkal több.

Ma már ő a férjem, 9 éve vagyunk együtt, helyrerázódtunk anyagilag.


Hogy miért kezdtem vele? Hát nem csak azért, mert belezúgtam. Hanem igenis érdekből. Mert láttam, micsoda klassz, agilis, jószívű ember! Lattam, hogy érdemes vele összefognom!

És közben, igen, halálosan szerelmesek voltunk egymásba.

Őszintén mondom, nagyon megérte, kevés boldog házasságot látok, a miénk az!

Összekovácsolódtunk.

2022. dec. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!