Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akart komoly kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akart komoly kapcsolatot, van akivel hasonló történt és a nemből igen lett?

Figyelt kérdés

3 hónapja imertem meg őt. Már az első pillanattól kezdve nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, bár eleinte én voltam az aki nem vette komolyan az egészet. Majd kezdtük egyre jobban megismerni egymást, sokat találkoztunk, állandóan keresett, nekem sosem kellett amiatt aggódnom hogy megszakadna a beszélgetés. Majd úgy voltam vele, hogy akkor miért is ne próbálhatnánk meg komolyabban ( nekem erre egyértelmű jelek voltak erre, amiket adott, például köszönésnél csók, állandóan összebújni, megbeszélni a napunkat, az életünket... ), hiszen már egy jó ideje nem volt komoly kapcsolatom és ő megfogott. Viszont mikor felhoztam a témát, azt mondta, hogy ő csak úgy volt vele hogy pár hónapig így jól megleszünk, hiszen egyikünk sem tervez ebben a városban maradni. Ezen én nagyon meglepődtem, hiszen vele ellentétben én valóban szóltam arról hogy el fogok költözni, ő viszont nem, így kihasználva a helyzetet. Sokat utazunk mindketten, így a távolság nem lenne akadály, viszont az is kiderült hogy volt egy nem olyan régi komolyabb kapcsolata, amiből én úgy gondolom, hogy még lábadozik kifelé. Elnézést kért, hogy valóban el kellett volna mondania, de nem akarta túlgondolni csak hogy élvvezzük ki az időt együtt. Ennek a beszélgetésnek már két hónapja, és azóta is napi szinten beszélünk, szinte állandóan, sőt arról is szó volt hogy eljön meglátogatni a bátyámhoz ( külföldön élünk ) és úgy vettem észre hogy eléggé ragaszkodó típus. Lehet, hogy az előző kapcsolata miatt fél az elköteleződéstől és hogy maga sem tudja még mit hoz a jövő, de jól érzi magát velem ? Szóval ha tovább folytatjuk talán mégis akar majd a párom lenni ? Azt mondta elege van abból, hogy valakivel megosztod az életed, majd utána jön az elválás és idegeneknek lenni újból. Volt valaki hasonló szituációban ? Megéri kitartani ?

24N ő 26



2022. aug. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre kellesz neki,ne gondolj bele többe.
2022. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őszintén.. nem. Ha valaki olyan beállítódottságú hogy ó csak szórakozzunk, akkor ez ó csak szórakozzunk lesz. De, a lényeg nekem ez a tapasztalatom és arra jöttem ráh tudatosan kell olyan embert keresni, aki kész úgy ismerkerni, hogy kész lenne belemenni mély dolgokba. Te meg

most túlagyalod, ha elkezdődne valami szerintem esélyes, hogy sok lenne neki a sok túlgondolás is. Nem mondott semmit hogy komolyat akar te meg ide oda szövögeted a fantáziát. Hagyjuk már meg a pasinak hogy ha akar valamit, majd jelzi, majd tesz érte, majd odateszi magát.

2022. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Bármi lehet, nem tudhatod előre, nincs varázsgömb. Addig maradj vele, amíg neked megéri.
2022. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lépj tovább minél hamarabb, nem akar tőled semmi komolyat. :/
2022. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki esetleg még olvassa…. annak írom, hogy összejöttünk és nagy a szerelem. Már több nagyobb utazáson is túlvagyunk es nagyon örülök hogy kitartottam ! 🙂
2022. nov. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!