Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel szoktál kedveskedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktál kedveskedni a kiszemelted számára?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nincs kiszemeltem, de például szívesen készítenék neki valami finom ételt, olyat amit szeret vagy csak szimplán sütnék neki valami sütit. Ez mellett próbálnék figyelni az érzéseire.
2022. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Humor viccek poénok cserfesség bohemkodas egy hullámhossz, együtt nevetés, éreztetem hogy felnézek rá vmi miatt, pl jól vezet, én is szeretnek és gyakorolnék vele, értékelem ha bevon pl a haverjai közé, azaz örömmel indulok meg vele bárhova, nem félve szorongva vagy szájhúzva, ilyen aprósagok csak.

(a kiszemelt az nálam még kb szinte csak ismerkedesi szakasz),

2022. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
*Tehát szórakoztatom es növelem az egóját ha csúnyán fogalmaznék, "konzumálás" megy.
2022. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hogy békénhagyom, úgyis minden kapcsolat taccsramegy.
2022. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagy lófaxal a seggébe. :D
2022. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz kiszemelt alatt?

Online ismerkedés? Első randik?

Vagy van a környezetedben olyan nő/férfi akivel állandó találkozás kapcsolattartás van de csak kollégák, barátok , ismerősök vagytok?

Az online ismerkedés alatt korlátozottabbak a lehetőségek, hisz ott a másik viszonylag idegen számodra, akkor ismered meg.Feszegeted a határait hogy mit szeret, mit nem.Flört, vicces beszólások,normális, kedves barátságos viselkedés.

A másik esetnél már több lehetőség nyílik.Ha viszonylag közvetlen kapcsolatról van szó,csak mondjuk tetszik,kiszemelted magadnak és próbálod felkelteni a figyelmét.Akkor is az a legjobb módja ennek hogyha ismered,és személyre szabottan leped meg valamivel.Legyen az egy gesztus, egy kisebb ajándék, csoki vagy bármi amit tudod hogy kedvel, szeret, kiemelten fontos számára.Ilyesmivel fel lehet kelteni a figyelmét az embereknek,mert ezeknek van mondandójuk.Azon felül hogy magának az ajándéknak, gesztusnak is örül az ember, mellette jól esik számára hogy a másik figyel rá, emlékezett dolgokra, tudja milyen,megjegyezte az apróságokat is.

A két esetben az egyezés az, hogy meg kell ismerni a másikat,megfigyelni a dolgokat,és úgy szólni,cselekedni ami ütni fog,és hatással lesz a másikra, jó értelemben :)

2022. aug. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen "nem tudjuk még mit akarunk egymástól, de tetszel" fázisban szerintem a bókok és érdeklődés kifejezi. Ha már randizunk, akkor az előbbiek mellé étel-ital, virág, programokra való meghívás. Hogy most ez egy üveg házi bodzaszörp vagy halkonzerv, túrázás vagy színház vagy a szomszéd néni kertjéből búcsúzáskor letépett pitypang, azt a felek érdeklődési köre meg a szituáció adja. Általában minél személyre szólóbb legyen szerintem.
2022. aug. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot az első randin, imádni fogja.
2022. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!