Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék kedveskedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kedveskedni az egyik lány ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány munkatársam, aki nagyon kedves és érdeklődő volt a héten, ami meglepett, nagyon jól esett, és nem is tudom igazán, hogy miképpen kezeljem :DD


Nem igazán beszéltem ez előtt vele, fogalmam sincs, hogy most tudott csak feloldódni, vagy közeledni szeretne.


Sajnos incel vagyok, és fogalmam sincs, mit tegyek ._. Az jutott eszembe, hogy kezdésnek meghívom egy kávéra, az előrelépés lenne? Vagy süssek valamit, ha már az agglegény élet megtanított rá?


2021. szept. 17. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Egy kávé sima ügy, ha kíváncsi rád, örülni fog a meghívásnak. A "sütök neked valamit" talán kicsit túl gyors.


Lehetőleg ne utalj magadra incelként.

2021. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima kavera invitalas jo lesz. Ha belemegy, akkor meg ne a vilag siralmait meg a szenvedesed osszes bugyrat kozvetitsd fele, hanem azokat az ertekeket, amik benned vannak, amikre buszke vagy. Ne a sajnalatara utazz, hanem arra, hogy felnezzen rad.
2021. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#

El ne képzeld már hogy egy értelmes ember incelként majd siránkozva csajozik?

Bármilyen szerencsétlen is, ezt azért nehezen tudom elképzelni is.

Az incel nem azt jelenti hogy pont úgy beszél nökkel mint itt szokás.

2021. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!