Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is hasonlóan lúzer szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hasonlóan lúzer szerencsétlen a társkeresésben?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok és annyira szerencsétlen lúzer vagyok, hogy még soha nem voltam együtt nővel, nem is csókolóztam soha és soha nem szexeltem. Csoda hogy még nem lettem öngyilkos. 30-as korosztályként van még remény hogy barátnőm legyen? Vagy adjam fel társkeresés és készüljek fel arra, hogy egyedül szűz férfiként fogom leélni az életemet.

2022. aug. 9. 12:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem vagy túlsúlyos akkor egy gyenge kis esélyed még lehet találni valakit. De ha dagi is vagy akkor ebben az állapotban maradsz amíg csak élsz.
2022. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:
Mindenki úgy kezdte. Aztán volt, aki tanult belőle, másképp próbálkozott, és volt, aki feladta.
2022. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!