Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutár lány mit szólna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutár lány mit szólna ha egyik rendszeres megrendelője este csokorral várná a lakása előtt?

Figyelt kérdés
Foodpanda elküldi ugyebár a nevét meg a címét a futárnak aki szállított , munka közbe mikor csak itt felszalad aztán odaadja akkor nem akarom megkérdezni hogy eljön e randira mert úgy is csak rohanna el nem tudna normálisan válaszolni de ha este mikor végez ott várnám csokorral a ház előtt akkor több esély lenne normálisan ismerkedni?
2022. aug. 4. 17:39
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Na kiderült, hogy jampiskodott mert magasnak született közben meg akkor a combja mint az alkarom és egy kézzel kettőbe hajtom , de lépcsőzzél csak okoska , tudod amikor térdelsz és könyörögsz akkor nem számít , az a 20 cm magasság különbség
2022. aug. 4. 19:43
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
De szerinted kit érdekel, hogy kit hajtasz bármennyibe is?
2022. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
B+ köpcös vitya hagyd már békén szerencsétlen pizzás csajt!!!
2022. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

#32


Ti erősködtök itt és kényszerítitek ezt ki belőlem , nem erről lenne szó ha nem erről beszélnétek

2022. aug. 4. 19:50
 35/49 anonim ***** válasza:
95%

Végülis ha letérdelek akkor legalább a szemkontaktust tudjuk tartani. Persze csak ha a kocsi meg a köztem való sétától nem izzadsz úgy hogy éppen telemegy vele az a zavaros szemed. Amúgy randi tipp, de bírják a nők ha egy pasi mondjuk passz... megtud tenni 5 lépést zihálás nélkül. XD Apróság.


Pedig én is 90 kg felett vagyok, csak ügye nem a vedeléstől. Meg szinte érzem rajtad ezt a középvezetőkről áradó szánalmas szarszagot. Akinek felsővezetős szülőkkel én elvből nem könyörgök sry, eléggé alattam lenne.

2022. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklasd a lányt, ennyi.
2022. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon röhögök hogy ez a tetű nyomhatja a sódert a nők kurvának kezeléséről, és nemcsak a kitalált pizzafutár lányról hanem másokat is térdeltetne, es ez tök oké itt, viszont a tegnapi kérdésétől kitörölték a hozzászólásom hogy fogyatékos, úgyhogy vigyázzatok akik itt most ugyanezt írtátok :D
2022. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Imádom amikor az ilyen bohócok 20 cm különbség miatt úgy adják elő mintha ők valami tornyok lennének :D Öcskös ha te térdelsz előttem akkor nem szemkontaktus lesz hanem a szádba teszek valamit maximum


Az már persze más tészta amikor az ilyeneknek mint te odadobok egy kis aprót amikor állnak a buszmegállóba

2022. aug. 4. 19:55
 39/49 A kérdező kommentje:
Talán 2-3 hete volt amikor jöttem ki az Auchanből és a parkolóban láttam 2 ilyen bohócot az egyik a kocsim mellett pózolt a másik fotózta , aztán amikor direkt már messzebbről kiriasztottam a kocsit akkor láttam ahogy megrezdült a hülyegyerek , aztán ott jópofiztak , hogy milyen szép autó meg elnézést , de hát biztos nagyon kemények voltak a 180 meg 190 centijükkel meg a 70 kilójukkal
2022. aug. 4. 19:59
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson, kérdező! Ez ijesztő, bunkó és undorító dolog lenne tőled, nem is értem, hogy képzeled.


Még az egyetem mellett diákmunkás (pontosabban kasszás) voltam egy színházban és volt egy rendszeresen vendégünk. Mindig az én kasszámhoz állt be, mindig elnyújtotta az ottlétét és állandóan felőlem kérdezősködött. Egyértelműen bejöttem neki, de egyszerűen nem értette meg, hogy semmit se szeretnék tőle.

Ekkor egyedül éltem egy lakásban, aminek megtudta a címét (mint kiderült, egy kolléga fecsegett, akinek azt hazudta, hogy régi barát), és egyik este ott várt engem egy doboz csokival. Kérdező, te nem tudod elképzelni, milyen k####a ijesztő, amikor egy ember, akit nem ismersz egyszerűen ott vár este a lakásod előtt. Ha egy barát toppan be hívatlanul az is bunkóság, de ez? Ez felháborító. Megkértem, hogy menjen el, de nem ment el, csak beszélgetni szeretne és engedjem be, hozott csokit... Hál'isten pont jött az egyik szomszédom, és ő erélyesen elküldte melegebb éghajlatra és akkor végre eltűnt.


Kérdező, ez a lány nem ismer téged. Csak egy vagy a több száz (vagy akár ezer) érdektelen alak közül, akihez kijár fuvarozni. A nevedre se emlékszik, csak megy oda, ahova a GPS küldi. Hidd el nekem, rohadtul nem örülne, ha egy számára semmit sem jelentő idegen felbukkanna az otthona előtt. EZ NEM NORMÁLIS ÉS NEM HELYÉNVALÓ. Érted?

26/N

2022. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!