Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pizzafutár lány mit szólna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutár lány mit szólna ha egyik rendszeres megrendelője este csokorral várná a lakása előtt?

Figyelt kérdés
Foodpanda elküldi ugyebár a nevét meg a címét a futárnak aki szállított , munka közbe mikor csak itt felszalad aztán odaadja akkor nem akarom megkérdezni hogy eljön e randira mert úgy is csak rohanna el nem tudna normálisan válaszolni de ha este mikor végez ott várnám csokorral a ház előtt akkor több esély lenne normálisan ismerkedni?
2022. aug. 4. 17:39
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha csak ezen múlik kínálok én alternatívát is. Mert szerintem utánad egykerekű biciklin is megérkezhetnék, akkor is inkább velem jönne el egy randira. Tudod, rajtam nem érződik a napi 4-5 sör. xdd
2022. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Rajtam sem érződik, viszon ellenben veled én klímás autóval érkezem, te meg biciklivel és belőled az izzadtságszag fog áradni


Nem tudom honnan veszitek ezt a sör szagot , valószínűleg nem véletlen, hogy csak árufeltöltőnek vagytok jók..


Ha sörözök akkor igen sör szagom van, de másnap ilyenről nincs szó, illetve amikor odamegyek a leányzó háza elé akkor se lesz sör szagom mivel nyilván nem fogok inni előtte.


Ma este is rendelek kaját majd meglátjuk ő hozza e, heti pár alkalommal hozza ő csak

2022. aug. 4. 19:06
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

A klímás autó azon az egy héten volt nagy szám amikor felfedezték hogy lehet bele tenni. Ami meg neked autó az lehet nekem eleve nem is számít annak, eleve ha a klímája szerinted a legvonzóbb tulajdonsága. Mellette nincs sörhasam és a 170 centiddel majd könyöklőnek lenne jó az a dagadt fejed.


Szóval robogj vissza a klímás szaroddal a sor végére ahonnan ideevett a fene. Ha háttal gördeszkázva érkeznék magassarkúban akkor se lennénk egy súlycsoport.

2022. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Akár szingli lennék, akár nem, ha egy idegen megjelenne az otthonom előtt azonnalelküldeném, mert ez egyszerűen ijesztő és bunkó dolog. Ha másodjára is megpróbálkozna, a rendőrséghez fordulnék (sajnos volt már rá példa).

Ha futárkodnék és egy csokorral várnának, akkor az utóbbit nem fogadnám el és megkérném a főnököt, hogyha lehetséges, többet ne nekem kelljen oda mennem.

24/L

2022. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nem klímás az autója? Ez a szerencsétlen miért érzi úgy hogy jaszkarizhat vele és mindenkinek el kell ájulnia? Hol él vajon? 🤷 Valami román nyomortelepen?
2022. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

#23


Biciklizz csak tovább a 40 fokban madárkám , az autómban nem a klíma a lényeg de a biciklizésedhez képest azt. Ha autókat mérünk össze akkor pedig a 2 éves BMW-m lehet, hogy nem hasonlítható össze a te klímás Daciaddal


Az meg, hogy te mondjuk 180 vagy nem 170 az nem jelenti azt, hogy ne hajtanálak kettőbe vagy négybe

2022. aug. 4. 19:27
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 190+ kategória vagyok tesó, szóval a hajtogatást felejtsd el, majd a kispárnádon kiéled egy jó sör után. Max a farkam lerázhatod pisálás után ha szépen megkérsz, de ismét elmondom: érkezhetek egy 5000 éves csepel bicóval, akkor se hozzád fog beülni a nő. Egy magadfajtával szemben nem kell hőfehér Mercedes.
2022. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
190+ , közben meg jó ha vagy 70 kg , komoly ellenfél
2022. aug. 4. 19:38
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor se lenne félnivalóm haver, megállok egy lépcső tetején és kihalsz félúton mint egy mamut.
2022. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Az üres sörös dobozokat hajtogassad inkább.
2022. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!