Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2000 ft-os lángos árak mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2000 ft-os lángos árak mellett az egyszerű melós jobb, ha elfelejti a csajozást a Balaton partján?

Figyelt kérdés
Ha fel is tudna szedni egy csajt, arra már nem futná, hogy meghívja egy sajtos-fokhagymás lángosra. Így a milliomos chadek kerülnek előnybe a balatoni strandokon történő csajozásnál is?

#csajozás #Balaton #lángos #egyszerű melós #szimpla melós #simply worker
2022. aug. 3. 22:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%

Riadó! Incelkérdés! Ez nem gyakorlat!


Érdemli választ adni neki fölösleges! Figyelem! Incelkérdés! Magára kell hagyni a szokásos bepálinkázott, bánatos esti recskára!

2022. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
84%

Olyan nincs, hogy nincs 2.000 forintod, ha valakinek nincs 2.000 forintja ott az alapvető emberi szükségletekkel is gondok vannak már, tehát abban a helyzetben a csajozás kb. huszadrangú kérdés.

Egyébként ha dohányzol ne cigizz egy hétig

Ha valakitől tudsz kölcsönkérni kérj, aztán természetesen add meg!

Ha jársz bulizni akkor igyál kettővel kevesebb sört.

Adj el valamit amit nem használsz.

Egyik nap ne ebédelj.


Egyébként idegesítő szó az, hogy Chad meg ez az egész incel kultúra.

2022. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Van 2000 ft-om. De ha meghivom lángosra, akkor kell mellé ital is, aztán a végén ott vagyok hogy egy egész napi egyszerű melós fizetésem elment a csajra aki nem is biztos hogy engem akar a chadek helyett.
2022. aug. 3. 22:33
 14/38 anonim ***** válasza:
96%

"Így a milliomos chadek kerülnek előnybe a balatoni strandokon történő csajozásnál is?"


Egyébként ha én chad lennék nem ahhoz a pocsolyához vinném a nőmet, hanem a tengerpartra. Az pedig, hogy ott csajozzak, még a gondolata is sértő.

2022. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén.. fenyeget egyáltalán ez a veszély? Szóval ezzel a hozzáállással van, akit eltudnál hívni a balatonra? Vagy csak fejben aggódsz a semmin?
2022. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem hívod meg akkor pedig biztos nem téged akar.

Amúgy az jó taktika, hogy olyan helyre mentek ahol hosszú a sor és ott már tudtok valamennyit beszélni, én volt hogy mire sorra kerültem volna a csajjal. Megmondtam neki, hogy látom csak az ingyen piát akarod így hagyjuk inkább egymást. Pl. ha nem szól egy mukkot sem az elég egyértelmű.

2022. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
12%
Melós vagyok és alkoholista 14 éve. Meg is híztam 100 kg fölé, ami meglátszik, mivel 158 cm magas vagyok. Fürödni sem fürdök minden nap, csak ha már nagyon szükségét érzem. A legtöbb melós ilyen a gyárban, még a nők is. Alpáriak nagyon és a strandon gyakran ordibálnak is egymással. Ha valaki esetleg megszánna egy ajándék lángossal azt még lehet el is viszem magammal.
2022. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg házi lángost sütni, problem solved. Nem bonyolult, ráadásul a legtöbb nő értékeli az ilyesmit.
2022. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
a legkevesebb gondod a lángos legyen , mert ilyen rezsi árak mellett kocsmába se fogsz sűrűn menni... a romkocsmákat is átveszik majd az elitből származó társadalmi réteg ahol nem számít a +500 ezer rezsi sem ...
2022. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

#10: Igen, meg fogsz lepődni, de nagyon sok gazdag ezt csinálja, csak te ezeket nem látod, csak a siófoki prolikat, akik égetik a pénzt, közben meg semmijük nincs, jó esetben épp pörög valami vállalkozás, amíg nem jön egy covid vagy ukrán háború vagy valamilyen másfajta válság és utána több milliós adóssággal esnek pofára és viszi a NAV mindenüket, de ezt már nem teszik ki közösségi oldalra.


Meg egyébként is, a 2000 Ft-os lángos nem 2000 Ft, hanem a vagyonod x%-a. Illetve x munkaórád.


Ha egymás melletti asztalnál ülsz te, aki 400 ezerért gürizik túlórával és gyűlöli a munkáját azért, hogy évente egyszer elmehessen nyaralni és az albérlet minden hónapban 200 ezret felemészt és egy magánpraxisban dolgozó ügyvéd, akinek egy aláírása 50 ezer Ft, egy orvosi egyetemet végzett plasztikai sebész a Duna Medicalban, aki havi 2 milliót keres, egy informatikus, aki egy svájci cégnek dolgozik home officban havi 2 millióért és mindháromnak van legalább egy saját, hitelmentes ingatlana meg még a családjának 2-3 + nyaraló + kocsi + vállalkozás és mindketten kifizetitek a 2000 Ft-ot a lángosért, akkor melyiktek szopik nagyobbat?

2022. aug. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!