Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "lassan járj, tovább érsz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "lassan járj, tovább érsz" elv a társkeresésben nem érvényes?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalom, hogy mindenki nagyon gyorsan szeretné eldönteni kivel akar párkapcsolatot és ha nem vagy nagyon lehengerlő az elején, akkor nem tűnsz ki a tömegből és nem leszel partiképes. Amúgy szerintem is fontos a testi vonzalom és a kémia, de az összeillőség már egy kicsit más kérdés és (legalábbis nekem) hosszabb idő, amíg egy reálisabb képet kapok a másikról értékrend, célok, hétköznapi életvitel összeegyeztethetősége szempontjából. Persze ha tetszik külsőre az illető, az katalizátor és nyilván több energiát teszek bele az ismerkedésbe, mint ha csak úgy "elfogadhatónak" találom, de szerintem úgysincs instant kapcsolat, hogy egyből mondjuk ki, hogy együtt vagyunk és minden működik majd, mert a filmekből és romantikus regényekből ezt a mintát képzeljük el.

Nekem amúgy tapasztalataim alapján közösségekben ment jól az ismerkedés, mert van több idő és látom azt is hogyan viselkedik másokkal. Ha meggondoljuk az emberek mindig is így találtak párt, olyan társas eseményeken ahol élő emberi interakció volt és jobban megtudták figyelni egymást, csak talán látszólag kevesebb lehetőség is volt, mint ma.



2022. aug. 3. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Párommal több, mint 2 évig "kerülgettük egymást" mire barátságtól bármi több lett, és még ezután is több, mint 2 hónapja együtt jártunk, mire szexre került a sor. Hova rohanni?! Előtte évekig voltunk mindketten egyedül, de nem sietünk sehová.
2022. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De igen, éppen ezért várok már vagy 6 éve. :D
2022. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!