Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkozik sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik sok férfi azon, hogy a mai világban a nők nem mernek gyereket vállalni? Holott ez az élet több fő területén is a legnagyobb kockázat egy nőnek.

Figyelt kérdés

Én férfiként teljesen megértem, hogy a nők csak akkor mennek bele gyerekvállalásba, ha nagyon nem bírnak az ösztöneikkel, mondhatni ösztönlények. Vagy ha nem a mainstream európai kultúrához tartoznak.

Egy nő értékét pont a szépsége, fiatalsága és függetlensége határozza meg, mind a társkeresésben mind a munkában. Egy gyerek az tönkreteszi a nő testét, iszonyú sokat csúfít rajta, minden gyerek kihordásával +3 évvel öregebb lesz genetikailag. A karrierjét, munkáját is meg kell emiatt szakítani, ami igen veszélyes. Mivelhogy egy férfi az pont a testi szépségéért szeret bele egy nőbe, és pont ha azt elveszti a gyerek miatt, akkor fog más nők után nézni, elválni, ott hagyni csapot papot egy fiatalabb feszesebb nőért stb. Ismerjük ezt a jelenséget. Utána meg már nőként újra munkát találni jó pénzért, eleve necces. A hosszú évek kihagyása, na meg már egy gyerekes asszonyra teljesen máshogy néznek a munkáltatók is legyen az bármilyen szakterület. Így ez eléggé kizár minden magas kereseti lehetőségeket, ahogy egy pénzes társ találásának lehetőségét is, mivel a pénzes férfiak nem fognak megalkudni egy gyerekes nővel és más férfi gyerekét nevelni.. hacsak nem 40 évvel idősebben mint a nő.

Miért csoda ezek után, hogy a nők félnek szülni a mai világban? Amikor a társkeresési és munkaerőpiaci értékük is belezuhan a betonba, amint bevállalják? És onnantól kezdve teljesen kiszolgáltatottá válnak.



2022. júl. 31. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Jó pischolúgus segít rajtad kerdező. Elég beteg gondolatsid vannak
2022. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

"Egy nő értékét pont a szépsége, fiatalsága és függetlensége határozza meg."


Nem,kérdező, ez baromság.

2022. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem csodálkozik. Honnan veszed ezt?
2022. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk nem olyan férfit választanak, akik szerint a külső az egyetlen értéke egy nőnek.

Amúgy sokmindenben igazad van.

Nekem van gyerekem, nem tette tönkre a testem, a karrierem és úgy neveltem, h teljesen az életstilusommal együtt tudjam nevelni.

N 30

2022. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

ÉS te minek foglalkozol ezzel egyáltalán? :)


Azt hiszed ezaz eszmefuttatásod imponál a nőnek?

2022. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Amikor a társkeresési és munkaerőpiaci értékük is belezuhan a betonba, amint bevállalják? És onnantól kezdve teljesen kiszolgáltatottá válnak."


Normális, egészséges esetben nem úgy kell elképzelni az életet, hogy "te a világ ellen" (mindegy hogy férfi vagy nő vagy), hanem egyrészt együtt tudod építeni az életed a pároddal szűkebb értelemben, de tágabb értelemben és különböző módokon számíthatsz a családod vagy ismerősi köröd segítségére is.


Meg ennyi erővel senki ne csináljon semmit az életben, mert mindennek vannak kockázatai és bármit csinálsz abból rosszul is kijöhetsz, nem csak jól.

2022. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy férfi az pont a testi szépségéért szeret bele egy nőbe"


én nem a szépségéért szerettem bele a feleségembe, hanem az esze és a dolgokhoz való pozitív hozzáállása miatt.


A nők nem a fentiek miatt "félnek" szülni.

2022. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csodalkoznak hanem örülnek neki.
2022. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!