Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a kockázat ?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóba vagyok,középiskola óta ismerjük egymást.Ha valamelyikünk padlón egymásra mindig számíthatunk,gyakorlati órákon is mindig együtt voltunk.Neki volt pasija,nekem meg ilyen futtó kaladjaim.Én nemrég estem át egy nagyon csúnya szakításon,majd utána a randipartnerem ghostingolt.Ezekről őersze tudd ez a lány is.Utóbbi időben egyre több időt töltünk együtt,és azt vettem észre hogy nekem nagyon tetszik,szeretek vele lenni,és ha nem találkozunk akkor egy idő után hiányzik is.Mindig mindenről tudunk beszélni,szeretek vele lenni és ő is velem.Mindig benne van hogy találkozunk van hogy ő keres meg engem.Nem tudom hogy tetszem-e neki,de nekem ő tetszik,csak nem akarom elveszíteni se.
2020. dec. 26. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell dönteni, hogy mit teszel.
2020. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!