Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki "elkésett" a párkereséssel?

Figyelt kérdés

Ezt most úgy értem, hogy valaki tizenéves korában, aztán huszonévesen sem nagyon volt az a kezdeményező típus, így mindig magányos volt, részben ugye a gyávaság, részben pedig amiatt, hogy túl sok problémája van, amit meg akar oldani, mielőtt megpróbálkozna a társkereséssel.


Azonban emiatt ugye nincs semmi tapasztalata és erős hátrányból indul, arra pedig nem hiszem hogy sokan vágynának hogy tanítgassanak egy félénk illetőt. Lehet le kellene mondanom erről az egészről, mert túl sok gonddal jár és az élet más területeire fókuszálni, és ott élni ki magam.



2022. júl. 28. 06:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es, azért tettem fel a kérdést, mert reménytelennek érzem a helyzetet és kíváncsi vagyok mennyire gondolkodom reálisan vagy csak a magány az, ami megőrjített.
2022. júl. 29. 17:17
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért érzed reménytelennek, mit próbáltál eddig? Szerintem a legjobb dolog, ha magadba fektetsz. Képzed magad, megtalálod azokat a tevékenységeket, amiket szeretsz... Szóval ha ki tudsz alakítani egy vonzó életet, amit te is élvezel, megtalálni kicsit önmagadat, mihez van tehetséged, mivel lehetsz hasznos a világban. És közben persze adsz lehetőséget a társtalálásra. Érdemes társkeresőkre is regisztrálni, de úgy rendesen, normális fényképpel, bemutatkozással, írni udvarias, informatív leveleket... És persze eljárni társaságba. Nem görcsösen, hanem úgy hogy csak barátok lesznek belőle, az is szuper pozitív hozadék. Nincs ilyen, hogy valaki felkarol tanítgatni. Lehet hogy hiányzott egy apa vagy anya a kép életedből, azért vágysz valami mentorra? Ha igen, nagyon sajnálom, de már felnőtt ember vagy, önmagadért vagy felelős, lépjél ki a komfortzónádból. És akkor nagyon sokat fogsz tanulni önmagadról. Ne félj az ismeretlentől. Lehet pont ez a feladat, amit a sors szánt neked, hogy megtanulj kockáztatni és kinyitni magadat. Nem biztos, hogy lesz társad valaha, az élet sajnos sokszor igazságtalan és vannak nagyon rendes (és nagyon bátor) emberek is, akiknek nem "jut", de sokkal jobb egy aktívan eltöltött élet, mintha meg sem próbálod, csak irigykedve elméleteket gyártasz a sarokban, hogy másnak biztos könnyebb és neked miért nem érdemes belevágni se.
2022. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semmiképp nem késtél el. Éld az életed a maga sodrásában, aztán úgyis belebotlasz valakibe ha akarod ha nem.

Látod itt vagyok én. Én már bizony joggal mondhatom, hogy :

"ez a hajó már elment", de én már 55 vagyok.

Ettől függetlenül nem adom fől én sem, de tisztában vagyok vele, hogy csak a csoda segíthet.

Nagyon szépnek, sármosnak, izmosnak kéne lenni ahhoz, hogy az emberrel egyálltalán szóba álljanak a nők. Az meg bizony 50 fölött nagyon nehéz.

Így is emberfeletti munkát végzek, hogy alakítsam magam, és hogy jobban nézzek ki.

2022. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

13. Igen, ha sodrás van, talán elég a reakció, de ha bezárkózik valaki az önsajnálat elefántcsont tornyába, akkor nem mászik fel hozzá a királylány :)

Rokonom 74 évesen pasizott be, szóval semmi nem lehetetlen! 55 évesen is kb. korodbelit keress, tapasztalatom szerint nagyon sokan vannak az 50-es magányos nők a társkeresőkön, viszont ezen férfiak többsége vagy "rájött", hogy most már mégis gyereket szeretne vagy szexpartnert keres, szóval 30-40 évesekre vadásznak. Ha te tényleg "csak" társat keresel, és ezt kiplakátolod, hogy tudják is, már ezzel nagy esélyed lehet elég sokaknál.

2022. júl. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom hol próbálkozzak, meg próbálkozni sem merek, mert túl sok problémám van. Pedig nagyon vágynék egy társra.
2022. júl. 30. 06:28
 16/18 anonim ***** válasza:

Te elfogadnál egy nőt, akinek ugyanolyan problémái vannak, mint neked?

Egyébként jobb így most?

2022. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az viszont gáz, ha még mindig gátlásaid vannak, ami miatt nem mersz ismerkedni. Egy jó pszichológus segíthet.
2022. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:
51%
Sajnos az ember életében megvannak a korszakok, amiket nem érdemes kihagyni, vagy elodázni. A csajozás is ilyen. Tudod, a csajozás közben óhatatlanul becsúszik néhány visszautasítás, sikertelen próbálkozás, fiaskó Egy tizenéves sokkal könnyebben teszi túl magát ezeken, mint huszon-, urambocsá' harmincegynéhány évesen.
2022. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!