Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tippek párkereséshez ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek párkereséshez ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

25/F


Azt vettem észre, hogy csoportban/nagyobb társaságban egyszerűen elveszek. Ha többen vagyunk egy szobában, akkor csendes, szótlan vagyok. Mindezek ellenére négyszemközt megnyílok, sokat tudok beszélni. Eddig főleg online ismerkedtem, ahol relatív sok sikerélményem volt, de rengeteg energiát is fektettem bele, így most szívesen ismerkednék személyesen, amiben szintén jó tapasztalataim vannak (korábban távolsági buszokon remek társalgásaim voltak Nőkkel, de ezek az idők már véget értek).


A kérdésem tehát, hogy milyen helyek vannak, ahol esélyem van Nőkkel kettesben lenni? Vagy ez esélytelen, és meg kell tanulnom nagyobb tömegben /sok ember között bandákba keveredni? Vagy folytassam a rengeteg energiát felemésztő online ismerkedést? A legjobb nyilván egy nagyobb baráti társaság lenne, de az nem véletlenül nincs.



2022. júl. 24. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
ez az online társkeresés tipikus példája
2022. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!