Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy az ember egy társkeresési felületen sem kap kedvelést? Ilyen magasak az elvárások?

Figyelt kérdés

46 éves vagyok, és voltak kapcsolataim, gyerekem is van, tehát annyira rossz pasi nem lehetek. Igaz a 171 centimmel nem vagyok egy égimeszelő, de azért alacsony se. Ha rá is írok valakire, akkor válasz semmi. Badoo-n randivonalon és facebookon is fenn vagyok, eredménytelenül. Még utóbbi azért összejött pár beszélgetés, de szerintem az a felület egy nagy kamu, mert kedvelést ott se kaptam, meg itt valaki írta, hogy szavazott saját magára, másik profilról, és még az se jelent meg. Volt pár egyezés, velük beszélgettem, de azokat meg nem tudom milyen alapon dobta a rendszer.

[link]


Köszi a normális válaszokat!

Leszólásoktól létszi kíméljetek meg!


2022. júl. 22. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyezés akkor van, ha kedvelitek egymást. Kedvelés az, amikor te még nem ne húztad be őt, de ő már téged igen.
2022. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Figyelj így kép alapján egy átlagos 50 es férfi vagy. Ha ennek megfelelően keresel 50 es nőt akkor nem hiszem el hogy nincs sikered. Van egy gyereked, nem vagy sportos. Ugyan ilyen nőben van egy hallom szingli.
2022. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11 Igen én is ezt mondtam, csak hogy van eggyezés olyan 52 éves nővel akire biztosan nem adtam "szavazatot", mert max 50 évben állítottam be a keresőt.

A poén, hogy tegnap azt dobta a főoldal, hogy 7 eggyezésem van, aztán mikor megnyitottam a facebook társkeresőjét, akkor meg semmi.

Amúgy nem tudom miből gondojátok, hogy 50 vagyok, mikor tényleg csak 46, igaz nemsokára 47. Mindigis fiatalabbnak néztek.

Akikkel beszélgettem azok is elmúltak 50, ott is több vasat tartottak a tűzben. Nem azt mondom, hogy nagy igényeim vannak, de azért a nő adjon magára, meg ne legyen már nálam nehezebb.

2022. júl. 22. 20:00
 14/18 anonim ***** válasza:

Majdnem írtam, hogy én ismerkednék szivesen, de a ducibb nöket kizàrtad...


38N

2022. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Köszi azért, rendes tőled! Meg valószínűleg messze is lakunk egymástól. Még úgy 20 éve 50-70, sőt 100 kilométerre is elutaztam, de nem tartottak sokáig ezek az ismerkedések, ezértse hiszek a távkapcsolatban.
2022. júl. 22. 22:59
 16/18 anonim ***** válasza:

15 Ennyiböl, csak a korom tudod és azt, hogy ducibb vagyok. Azt, hogy hol lakom nem is írtam.

Pròbàlj optimistàbb lenni úgy hozzààllni a dolgokhoz!

2022. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 Köszi a bíztatást!
2022. júl. 22. 23:20
 18/18 anonim ***** válasza:

A kép alapján enyhén szólva sem vagy sportos.

Nagyon őszes a hajad, illetve nincs semmi frizurád.

Az öltözködésed.. Igénytelen, kinyúlt póló. Semmiképp sem vonzó.

Illetve ezt a a szemüveget dobd el!


Ezeket együtt dobnak rajtad +10 évet, és minél inkább tagadod, annál inkább hiteltelenebb leszel a társkeresőkön.


Erre vess egy pillantást:


[link]

2022. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!