Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy az ember egy társkeresési felületen sem kap kedvelést? Ilyen magasak az elvárások?

Figyelt kérdés

46 éves vagyok, és voltak kapcsolataim, gyerekem is van, tehát annyira rossz pasi nem lehetek. Igaz a 171 centimmel nem vagyok egy égimeszelő, de azért alacsony se. Ha rá is írok valakire, akkor válasz semmi. Badoo-n randivonalon és facebookon is fenn vagyok, eredménytelenül. Még utóbbi azért összejött pár beszélgetés, de szerintem az a felület egy nagy kamu, mert kedvelést ott se kaptam, meg itt valaki írta, hogy szavazott saját magára, másik profilról, és még az se jelent meg. Volt pár egyezés, velük beszélgettem, de azokat meg nem tudom milyen alapon dobta a rendszer.

[link]


Köszi a normális válaszokat!

Leszólásoktól létszi kíméljetek meg!


2022. júl. 22. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ennyit változott a világ amióta bejött az instagram meg a Tinder. Előtte nekem is elég volt csak kimenni és volt egyéjszakás kalandom.


Szerintem a mostani 30+ hosszú távú párkapcsolatban élő férfiak 90% -a nem találna új partnert, ha a jelenlegit elveszítené.

2022. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerencséd volt, mivel még a korábbi világban voltál fiatal, ahol lehetőséged volt megélni azokat az élményeket, ami nekünk már nem adatott meg.
2022. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Lehet, csak még azért hátra van pár évem, azt meg nem szeretném egyedül tölteni.

Tény, hogy változott a világ, mert régen is neten ismerkedtem, még a chat.hu-n, de ha úgy kezdte az ember, hogy azért van fenn mert ismerkedne, akkor meg voltak lepődve. Több évvel később meg csak úgy felmentem, beszélgetni, és azt vágták a képembe, hogy beszélgessek anyámmal. Szóval az is full ismerkedős felület lett.

Az a gáz, hogy az ember ilyen esetben kénytelen venni valamilyen előfizetést, de még ezt sem értékelik annyira, hogy visszaírjanak.

2022. júl. 22. 16:59
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Még valamennyit láttam én is a Chat.hu -s időkből, nár akkor még fiatal voltam.

Amire emlékszem, hogy képek nélkül is lehetett beszélgetni/ismerkedni olyan lányokkal, akik a mostani világban jobbra se húznának.

2022. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, mert akkor még digitális fényképezőgép elvétve volt magánkézben, kamerás mobil meg sehol :) Volt SMS hirdetős újság, amibe emeltdíjas SMS-t küldve tudtam hírdetni, akkor ott is próbálkoztam, és mikor képet kértek, akkor a fényképész által készítettet küldtem el postán. :)
2022. júl. 22. 17:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Amikor velem ez történt(2009), az iphone már kijött és volt olyan ismerősöm, akinek volt is. Nekem mondjuk egy p990i -m volt, ami igaz, különbözik a mai okostelefonoktól, de tudott mindent, amit a mostaniak. Az osztálytársaim körében viszont a sony zenetelefon volt a menő.


Ami a különbség szerintem, hogy egy heti egyszeri myvip -ezést leszámítva ilyen tömegesen a közösségi oldalakat nem használták a nők. Igazából nem is a facebook és nem a 2017 óta népszerű Tinder, hanem az instagram volt az, ami a nők igényeit az egekbe lőtte. Én legalábbis így látom.

2022. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkszor a nők se tudják mit akarnak. Beszélgettem olyannal (szintén facebook dobta egyezésnek), hogy 1 éve van egyedül, az eddig eltelt idő után már farokfotókkal meg szexajánlásokkal ki tudná tapétézni a szobáját, de még ő is csak immel ámmal írt vissza, pedig még beszéltünk telefonon is. Pedig a kinézetem mellett van saját 3 szobás házam, normális állásom, kocsim, meg egy ezermester típus vagyok, tele hülyeséggel. De ez se volt elég.
2022. júl. 22. 17:36
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

A kép alapján sokkal idősebbnek tűnsz, mint 46


Találkozom ma egy férfival, nagyon helyes volt, hivatalos ügy miatt.

Utólag a papíron láttam a születési dátumát 1977. 45 éves. Wow.. esküdni mertem volna, hogy maximum 35

2022. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Először azt álltod semmi nem volt, aztán meg azt, hogy igen. Na, ha ennyire összeszedett vagy fejben, az sokat elárul.
2022. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8 Kép az sokszor szerintem csalós, de nekem a napokban meg azt mondták, hogy élőben kevesebbnek tűnök.


#9 Mire gondolsz? Facebookon pár hanyagolós beszélgetést nem tartom sikernek, de kedvelést ott se kaptam, csak valamiért adott pár eggyezést, de az külön menü, és olyanokat akik idősebbek mint amit én beállatottam, tehát én biztos nem szavaztam rájuk.

2022. júl. 22. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!