Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hagy ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy ezek után békén, vagy most ő maga sem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt bevallottam az egyik ismerősömnek, hogy tetszik nekem. Neki azelőtt nem sokkal lett vége az egy éves kapcsolatának, így elutasított azzal, hogy jelenleg nem akar senkit. Én ezt elfogadtam és lezártam magamban a dolgot, elkezdtem új emberekkel ismerkedni. Az utóbbi pár hétben azonban elkezdett felőlem érdeklődni, de legtöbbször csak napok múlva nézi meg és válaszol az üzeneteimre annak ellenére, hogy minden nap online. Legutóbb is pl. egy hét múlva érkezett válasz. Félek, hogy csak szórakozik velem, így már próbáltam többször lezárni a beszélgetést, de a közömbös üzeneteimre is mindig újból ír valamit.

Jobban tenném ha tiltanám? Miért tesz úgy mintha érdekelném ha ilyen sokára reagál csak?



2022. júl. 21. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Túl sokat foglalkozol vele. Ne kutakodj mikor elérhető, foglalkozz a saját életeddel! Ha ír és van kedved beszélgetni, akkor válaszolj, amikor nincs, akkor csináld amihez kedved van. Annyi más ember létezik a világon, miért korlátozod magad kizárólag rá?


Szerintem felesleges tiltani, mit érsz el vele? Időpazarlás játszani a sértődöttet, nem fog kaparni utánad, eddig se tette.

2022. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne tiltsd le, de vegyél erőt magadon és engedd el, mert egótuningnak használ. Aki tetszik/titkon vágysz rá, annak nem bírod ki, hogy ne válaszolj napokig, kontaktot akarsz vele.


Legközelebb, ha válaszol, válaszolj te is, aztán köszönj el (akár jó éjt, stb. üzenettel). Aztán nézz valami csöpögős filmet, ha ahhoz van kedved, b.ssz be és kezdj el ismerkedni. Neki nem kellesz, fakkolj be neki és kezdj ismerkedni. :)

2022. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint ahogy irtak egotuningnak hasznal es valoszinüleg egyszerre több vasat tart a tuzbe.. aztan amikor eszebe jutsz a 15 hodoloja es tinder randija közt visszair…

Nezegess masfele kedves kerdezö :)

2022. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ismerkedek új emberekkel, de amikor sokáig nem ír és végre túllépnék rajta aztán újra felbukkan a semmiből...
2022. júl. 28. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tiltsd/blokkold es lepj tovabb.
2022. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talonban tart. Valószínűleg ismerkedik másokkal is, de azért megtartja azokat is, akik nem annyira érdekesek, de még jól jöhetnek, ha nincs jobb. Jobban jársz, ha talál magának mást és megkímél egy érzelmileg bántalmazó, fájdalmas sztoritól.
2022. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!