Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem hagy békén, hogyan rázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy békén, hogyan rázzam le a csajt?

Figyelt kérdés

Még múlt évben nyáron felismert, mikor a parkban jártam (ovodában ismertük egymást) beszélgetni akart velem és el is kérte a telefonszámom. Egyszer mikor megint ott jártam adtam neki egy próbát és elmentem vele beszélgetni. Egyáltalán nem volt semmilyen téren szimpatikus. Ezután egy évig nem láttam, de folyton hivogatott. Most mikor a barátaimmal arra jártunk, újra felbukkant, elmondtam neki hogy nem akarok tőle se kapcsolatot se semmit. Egyáltalán nem értette meg, sőt kijelentette, hogy addig fog próbálkozni amíg nem leszek a barátja. Folyton követett és csak nézett minket amíg el nem mentünk a helyről.


Nagyon idegesítő már, hogy mikor meglát folyamatosan odajön és nem hagy békén. Semmit nem akarok tőle, egyáltalán nem szimpatikus. Igazából olyan mintha egy vadidegen lenne nekem, mert csak ovistársak voltunk régen, egyáltalán nem ismerem.


Mit kéne tegyek, hogy végre békén hagyjon?



2022. máj. 22. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva mondd neki hogy összejöttél valakivel akivel egy ideje már ismerkedtél.
2022. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Küld el hozzám, nekem nincs csajom úgysem.
2022. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Add meg valakinek az insta vagy face jelszavad innen, pár nap alatt el lesz intézve a dolog.
2022. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dzsoki ***** válasza:
66%
Az előttem írók kombinációja. Mond azt,hogy végre összejött a szex is avval,akivel megismerkedtél. A csajt meg küld hozzám!
2022. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb amikor találkozol újra az Ovis csajal. Meséld el neki, az előző éjszakádat, hogy milyen jó volt az asszonnyal a szex az ágyba. Még akkor ezt mondjad, ha nem igaz. Akkaris azt kell mondani, hogy jó volt az asszonnyal az ágyba a szex. Erre tuti ott hagy.
2022. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül,kedves 5-ös. Ugyanis,nem kizárt,hogy az Ovis csaj,kéri,hogy őt is próbálja fel a kérdező! Vélhetően abban a hiszemben van,hogy ő,meg még jobb az ágyban,de azt csak élőben lehet bebizonyítani.
2022. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tini kategória, vagy már nagykorúak mindketten?
2022. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!