Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Budapesten vagy vidéki 100.000-es városban könnyebb 30 éves férfiként párt találni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Tekintve, hogy Debrecenből is főleg pestiek akadnak horogra mostanság, szerintem adott a válasz.

De tény, hogy a személyes példám nem reprezentatív...

2022. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én alföldi vidéki okádék parasztgyerekként pesti csajjal vagyok együtt 3 éve.
2022. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy megtévesztő lehet.

Az első osztálytalálkozón derült ki, hogy azok, akik a fővárosban tanultak tovább és vállaltak munkát, senkinek nem volt párkapcsolata. Akik viszont maradtak a kisvárosban vagy a megyeszékhelyen maradtak, mindannyiuknak kivétel nélkül stabil párkapcsolatuk volt (akár már komolyabb jegyesség,gyerek,stb.).

Teljesen megdöbbentünk, pedig azt hinné az ember, hogy jóval könnyebb találni egy nagyobb településen/fővárosban.


Szóval ez tényleg a véletlenen múlik, hogy hol talál Rád a szerelem.

2022. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A nagy számok törvénye alapján, Budapesten talán könnyebb lehet.
2022. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én 40 km-re lakok a fővárostól, de a városomban és annak 20-km-es körzetében kb 10 nőt ha feldobnak a társkeresők.


+ 10 km és feldob 100-at is de az mind pesti.

2022. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Milyen az a 30 éves férfi, milyen körökben mozog stb. Alapesetben egyik se könnyű.
2022. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Budapesten nehezebb, oda karriert építeni, bulizni mennek az emberek, akiknek nem való a kisvárosi nyugalom és stabilitás. Pesten folyamatosan nagy a csábítás, óriási a választék, de ez pont hogy megbénítja az embereket, folyamatosan a (nem létező) legjobbat keresik.
2022. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 - én 2 debreceni csajba botlottam bele.

És nagyon jó volt rájuk esni!:)

2022. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Ez egyéni igényeidtől, és személyes vonásaidtól függ, hogy hol találsz könnyebben nőt. Pl, ha jó pasi vagy kívül és belül, akkor mindenhol könnyű dolgod van. Ha nem annyira, talán vidéken könnyebben, mert ott nagyobb a férfihiány, és több nő elkeseredésében lejjebb adja az igényeit'.
2022. júl. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!