Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alfahímeknek, chadeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alfahímeknek, chadeknek annyi a dolguk, hogy adják magukat, a nők majd kezdeményeznek náluk?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen. De az igazi chadeknek semmit nem kell csinálniuk.
2022. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, netán probléma?
2022. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
igen, ezért szokták tanácsolni, hogy csak légy önmagad, mert nekik tényleg működik :DS
2022. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Semmit "csak" kigyúrni magukat, előteremteni a pénzt igényes ruhákra, fodrászra, kozmetikusra...
2022. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy miért gondoljátok, hogy egy alfahímnek, vagy chadnek tök mindegy, milyen csaja van? Attól hogy jól néz ki, még simán lehet normális, nem biztos, hogy egész életében naponta új nőt akar dugni. Ő is akarhat komoly kapcsolatot, és szeretne beleszólást abba, hogy kivel. Mivel pedig a nők többsége még mindig nem szeret kezdeményezni (főleg olyannál, akiről tudja, hogy minden ujjára 2 nő akadna), könnyen lehet, akit alfánk szeretne, azért pont tennie kell, mert magától nem fog rámászni.
2022. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4: Végülis csak el kell dönteni meddig akarsz élni. Ha elég a 40-45 év akkor tolod a szteroidot és jön az izom, a cuccaid meg veheted lízingre, úgysem lesz időd visszafizetni. Csak félig-meddig szarkazmus.

Aki hurrog, üzenem 10+ évet jártam terembe és a "sárgakapszulátolvassadhe" szinten picit messzebb látok.

2022. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ők kezdeményeznek ha akarnak valamit!

Nem olyan tohonya pcsk.

2022. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
6-os, te marhára nem érted ezt az egészet, amúgy az 5-ös se. Segítek egy picit. A chad nem feltétlen tolja szteroidot, nem is biztos, hogy szét van gyúrva. 5-ösnek, a chadeknek, mint általában a férfiaknak jóval szélesebb a paletta ahonnan válogatnak. Olyan nőt is megdugnak, akit amúgy nem vállalnának fel, vagy mindent csinál és enged, vagy bármi miatt megmozdítja a fa(szukat) ntáziájukat. 6-os, ha lizingelt cuccokról beszélünk, amit be kell vetni, akkor nem chadról beszélünk. A chadnek semmit nem kell bevetnie önmagán kívűl, egy farmergatyában, egy fehért trikóban, egy tangapapucsban is 5 percen belül szerez nőt😃. Ilyennek születni kell, nem gyúrhatod ki magad, attól nem leszel chad.
2022. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Én huszonpár éve gyúrok, mindig akadt jobbnál jobb P unci a horogra, akármit is jelentsen a chad szó.
2022. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szóval nem írtam, hogy ki kell gyúrni magát, vagy, hogy nem tudná nőt szerezni. Azt írtam, kérdés, hogy AZ a nő, akit ő akarna hosszú távra, kezdemenyez-e nála, vagy mégis kell érte tennie?

#5

2022. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!