Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai lányoknak mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányoknak mennyire jön be ha szórakozóhelyen ismerkedést kezdeményez náluk egy férfi úgy, hogy mögéjük simul táncolva, stb ?

Figyelt kérdés
Egyik régi ismerősöm azt mondja, hogy régen mindig így lett egy éjszakás kalandja vagy hosszabb kapcsolata is , én már régóta nem járok buliba (30F) nem tudom mennyire jó ez manapság?
2022. júl. 18. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Én imádom, ha tetszik a srác.
2022. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Volt amikor drogozva talált meg valaki igy. Klasszikus táncot nyomtunk le de elektronikus zeneütemre. Egyetlen szó nélkül voltunk abszolut egy hullámhosszon abba sem lehetett hagyni.

Erre bnőm elráncigált hogy terjek már vissza a földre..

2022. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak én attól tartok, hogy manapság nagyon nagy lett ez a metoo meg hasonlós dolog és valakivel ha így ismerkednék és nem jövök be akkor elkezdi mondani, hogy zaklatom vagy valami
2022. júl. 18. 17:35
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha tetszik a srác akkor nem zavar. Ha nem tetszik fejbebasszom és a biztonsági őrrel rendőrt hívatok hogy szexuálisan zaklattak.
2022. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Kéozelj el pl tangót vagy ilyesmit elektronikusan es full beállva azaz millio energiával teljesen egy ütemben es mindketten el voltunk szállva. Az ugy felejthetetlen


[link]

2022. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ellököm, hogy az anyjáig repül.
2022. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én ilyet könyököltem már hasba, de annak a barátai videóztak. Azért is mentem bele mig nem videóztak mert jólesett a közeledés
2022. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
20 éve nem bántam a mögém táncikálást, ha tetszett a srác.
2022. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
#4 Teh Gechi!
2022. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy érted, hogy a nagy semmiből hátulról hozzám dörgölőzik valaki? Ki ne próbáld, ezt írtó gáz, mellesleg zaklatás.
2022. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!