Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai lányoknak mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányoknak mennyire jön be ha szórakozóhelyen ismerkedést kezdeményez náluk egy férfi úgy, hogy mögéjük simul táncolva, stb ?

Figyelt kérdés
Egyik régi ismerősöm azt mondja, hogy régen mindig így lett egy éjszakás kalandja vagy hosszabb kapcsolata is , én már régóta nem járok buliba (30F) nem tudom mennyire jó ez manapság?
2022. júl. 18. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon bejön, ha tetszik a srác! :P L
2022. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

11: te nem vagy lány, és nyilván ha bejön valaki és kölcsönös a dolog, akkor rendben van, de váratlanul senkit nem szabad így lerohanni.

Bejönne neked, ha 80 kilós, 60 éves, fogatlan Erzsi néni hozzád dörgölőzne?

2022. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a semmiből odamész egy neked tetsző lányhoz, akkor semennyire, eszedbe se jusson. Ha már adta jelét, hogy bejössz neki, akkor esetleg, de akkor is inkább szemből menj oda, hogy lássa is ki vagy és ha van kedve táncolnia veled, akkor simulhatsz.
2022. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
A szexuális zaklatásra gerjed minden nő, nyilván. (NEM).
2022. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!