Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichológus nőket valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus nőket valóban kerülni kell?

Figyelt kérdés
Volt hogy pszichológus nővel ismerkedtem és valahogy mindent levágott rólam, sokkal jobban tudta a dolgokat, a hibáimat, gyengeségeimet, sokkal jobban átlátott
2022. júl. 20. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai ártalom. Nem hinném, hogy emiatt kerülni kellene őket, ugyanakkor szerintem ahhoz, hogy sikeres kapcsolat legyen belőle, ahhoz szükséges, hogy a partner jó önismerettel rendelkezzen.

Az viszont szerintem szakmaiatlan, hogy személyes érintettség mellett elkezdett elemezni és a tapasztaltakat meg is osztotta veled.

2022. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

"Pszichológus nőket valóban kerülni kell?"

nem hiszem. három pszichológus nőt ismerek, és három annyira eltérő világ, hogy az valami elképesztő.

2022. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha úgy is van, ahogyan a kifejtésben leírtad, miért kéne kerülni őket?

Én inkább örülnék, ha hamar meglátná rajtam, milyen ember vagyok, és nem 1-2 év múlva jönne rá, hogy nem passzol hozzám. Vagy esélyt sem adna, mert rosszul ítélne meg, pedig lehet, hogy jól kijönnénk egymással.

2022. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őket kerülni, csak az olyanokat akik haza viszik a munkát és téged elemez, mint egy problémás embert. Egyébként van pszichológus ismerősöm és valóban hajlamos rá, hogy túl gondoljon dolgokat egy átlagos beszélgetésnél... persze általánosítani nem szabad.
2022. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológust vagy egyetemen kutatót?
2022. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak előítélet, hogy állandóan elemezgetne. A pszichológusok olyanok, mint a többi csaj, csak intelligensek. De vannak más intelligens nők is.
2022. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat a hibákat elkövetik a párkapcsolataikban, mint mások. (Pszichológus nőtől hallottam.)
2022. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell kerülni, mert hogy levág sokmindent az emberről, az nem feltétlen hátrány, mert legalább tudja onnantól kezdve az egyén, hogy min kell változtatnia.
2022. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem kerülném. Nekem kifejezetten tetszene. Legalább lenne lehetőségem egyenesen beszélgetni a partneremmel...
2022. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem csak a betegeikhez volt balszerencsém:DDD
2022. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!