Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas túlsúllyal is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas túlsúllyal is lehet esélyem boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan férfiakhoz szól a kérdés, akik a kövér nőket kedvelik. Mennyi az a túlsúly mondjuk egy átlagos magasságú nőnél amire már azt mondjátok túl sok?


36N



2022. júl. 16. 08:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem miért zsírdisznózik az akinek elvileg ez tetszik? Most akkor szépnek látod vagy nem, döntsd már el.
2022. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%

#30

És akkor mindjárt zsírdisznózni kell sértettségedben? Nem vall túl intelligens emberre.

A hallgatást lehet nemnek tekinteni. Ehhez túl sok ész nem kell, hogy ebből lásd nem akar veled (sem) ismerkedni. Amikor rá írsz valakire, akkor illik belekalkulálni, hogy nem tart majd igényt a társaságodra.

2022. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van, szerintem itt semmiképp.

Egyébként azt tudnod kell, hogy nem minden a kilókon múlik.

Vannak csinos, szép arcú, 55 kilós nők, akik társ nélkül tengődnek.

Minden a szerencsén múlik. Jársz e jó időben jó helyen.

Jársz e épp ott, ahol pont az a férfi tartózkodik, akinek szimpatikus leszel.

Hidd el, ez szàmít. Ez a vékonyabb nőknél is így van.

Én sokáig azt hittem, hogy ha egy nő csinos, vékony, szép arcú, akkor csettintésre megy a párra találás.

Ez sajnos nem így van. Nagyon nem így. Sőt.

A nagyon szép, nagyon csinos nőknek sokszor nehezebb, mert nem merik a férfiak megközelíteni őket. Félnek tőlük.

De ez már egy másik téma.

2022. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
100%

32-es !

Sajnálom, hogy ezekat kell itt is tapasztalnod.

2022. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
78%

#32


Azért nem ír semmit, mert a másik iránti tisztelet leghalványabb szikrája sincs meg benne.

2022. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
66%

#35

Igen, ebben egyet kell értsek veled. Ilyen esetben akkor tovább kell lépni, a sértegetés viszont nem megoldás. Le kell vonni a tanulságokat, hogy végülis semmi olyat nem veszítettél, ami akár egy szóra is érdemes.

2022. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
18%

32


Te biztos az a típus vagy, akitől megkérdik a vonaton/buszon, hogy szabad-e a mellett lévő hely, de válasz helyett inkább fintorodva elfordul.

2022. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
18%

#36


Szerintem meg nincs annál megalázóbb, mikor semmibe veszik a másikat!

A sértegetés a minimum!

2022. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
23%

#38

Bocsi, de ebben nem értek veled egyet. Én ilyen esetben leszarom az illetőt magasról. Azzal, hogy sértegetni kezded, csak azt igazolod, hogy milyen igaza volt, amikor nem reagált semmit.

2022. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
67%

#39


Legyetek barátok!

2022. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!