Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam lejjebb az igényeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam lejjebb az igényeimet vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni szeretnék csak érdekelne hogy hasonló hozzám hasonló szituációban lévő férfi társaim mit tesznek/tettek.


37 éves nem túl jó képű férfi vagyok. Leginkább átlagosnak mondanám magam, de arcra egyesek szerint ronda vagyok. Egyéb téren minden rendben van velem. Magas vagyok, izmos, jól fizető munkám, kocsim és egzisztenciám is van valamint érdekes hobbijaim, tág baráti köröm és vicces dumám, mert sok embert meg tudok nevettetni. Nekem a vékony, csinos, aranyos és kedves csajok tetszenek, de mindig az ellenkező típusok találnak meg: túlsúlyos, nálam jóval idősebb, nagyon ronda

vagy buta nők vagy ezek kombinációi.


Látom hogy a jóképű ismerőseimnek nem okoz gondot az ismerkedés, ha hasomlóan csinos nőkkel, nekem pedig minden erőfeszítésem ellenére csak a fenti típusú nőket sikerül bevonzanom akiket a hátam közepére sem kívánok.


Szerintetek érdemes valahogy meggyőznöm magam hogy boldog lehetek egy nekem nem tetsző nővel is vagy fogadjam el hogy ronda vagyok és maradjak örökre egyedül?


Azzal ne gyertek hogy fejlesszem magam, mert már nincs hova... végső elkeseredésemben már arra is gondoltam hogy elmegyek plasztikai sebészhez, de lehet az sem segítene rajtam.


2022. júl. 13. 06:15
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

A 29-es válaszolónak kell igazat adnom.

Ezen az oldalon képtelenek a legtöbben képtelenek értelmezni amit írok....

Hol írtam hogy 25 éves legyen a csaj? Nem érdekel hogy mennyire szép az arca, van-e kocsija vagy lakása és végzett-e egyetemet és beszél-e angolul és mennyivel fiatalabb nálam... :D


Nekem a tök átlagos "ronda" csaj is megfelelne. 7 évig tartott a leghosszabb kapcsolatom egy átlagos csajjal. Akik nők betalálnak akiket írtam, na ők nem átlagosak.... Ha csak annyi lenne a gond velük hogy nem szép arcúak, nem beszélnek angolul vagy nem végeztek egyetemet, nincs kocsijuk vagy lakásuk...


Azt értsed meg 29-es hogy egy velem egykorú "átlagos" azaz nem elhízott, magára igényes nem gyerekes nő sem áll szóba. Tök8 hogy milyen arca van és van-e bármilye vagy mit dolgozik.... Remélem így már érthető mi a gondom...

2022. júl. 13. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!