Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam lejjebb az igényeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam lejjebb az igényeimet vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni szeretnék csak érdekelne hogy hasonló hozzám hasonló szituációban lévő férfi társaim mit tesznek/tettek.


37 éves nem túl jó képű férfi vagyok. Leginkább átlagosnak mondanám magam, de arcra egyesek szerint ronda vagyok. Egyéb téren minden rendben van velem. Magas vagyok, izmos, jól fizető munkám, kocsim és egzisztenciám is van valamint érdekes hobbijaim, tág baráti köröm és vicces dumám, mert sok embert meg tudok nevettetni. Nekem a vékony, csinos, aranyos és kedves csajok tetszenek, de mindig az ellenkező típusok találnak meg: túlsúlyos, nálam jóval idősebb, nagyon ronda

vagy buta nők vagy ezek kombinációi.


Látom hogy a jóképű ismerőseimnek nem okoz gondot az ismerkedés, ha hasomlóan csinos nőkkel, nekem pedig minden erőfeszítésem ellenére csak a fenti típusú nőket sikerül bevonzanom akiket a hátam közepére sem kívánok.


Szerintetek érdemes valahogy meggyőznöm magam hogy boldog lehetek egy nekem nem tetsző nővel is vagy fogadjam el hogy ronda vagyok és maradjak örökre egyedül?


Azzal ne gyertek hogy fejlesszem magam, mert már nincs hova... végső elkeseredésemben már arra is gondoltam hogy elmegyek plasztikai sebészhez, de lehet az sem segítene rajtam.


2022. júl. 13. 06:15
1 2 3 4
 11/31 Mathus ***** válasza:
95%

a kérdésre: megmondom neked őszintén, hogy sok olyan embert ismerek, akiknek jól megy a szekér, de egy olyan sincs közöttük aki,

1) ezzel dicsekedne

2) egyedül lenne

szóval azzal, hogy naponta reklámozod magad (az még egyszer sem derült ki milyen munkád van), azzal ez a sztori nem lesz hihetőbb.

2022. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Folytatni kell tovább a keresést és emelt fővel randizni. Mindig legyél humoros és normális aztán majd megtalálod a párod.
2022. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
Add fel, ha ilyen paraméterekkel sem sikerült senkit találnod, hagyd a francba. Vagy ne hazudj legalább önmagadnak.. mert eléggé trollszagú a kérdés ezek alapján.
2022. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

Egyiket sem könnyű megtenni, de végül is rá fogsz kényszerülni a feladásra szerintem.

Én az igények leadásában nem hiszek. Az ember nem tudja ennyire durván megerőszakolni magát, hogy együtt legyen valakivel, akire nem vágyik, aki taszítja, irritálja, de legjobb esetben is hidegen hagyja. Ez még a jelenlegi helyzetednél is nagyobb szenvedést okozna.

Írom ezt vékony, de ronda nőként, akinek szintén csak az jelenthetne megoldást, hogy összejön mindenféle gusztustalan alakkal, különben maradok így, ahogy vagyok, és 33 éves koromban már a 10. egyedülállósági évfordulómat "ünneplem". Szóval átérzem, tudom, hogy milyen ez az egész...

2022. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

14-el értek egyet. Hogy lehet lejjebb adni az igényeket?

Nyilván olyanban igen, hogy nem kell hogy diplomás legyen, vagy legyen autója stb.

De az hogy külsőleg ki vonz, vagy ki nem, arról nem tehetünk. Vagy van kémia vagy nincs.

Ha engem pl. nem vonzanak a 100 kg férfiak akkor inkább egyedül maradok életem végéig, minthogy naponta rám akarjon mászni egy 100 kg ember (én 53-54 kg vagyok). Egyszerűen el sem tudom képzelni hogy ilyen téren lejjebb adjam az igényeimet. Elnézést kérek a 100 kg férfiaktól, nem akartam őket megbántani, de nálam ez van. Ennek így nem lenne értelme.

És mivel én sem vagyok szép, én sem erőltettem soha magam egy férfira sem. Mert ők sem kell, hogy lejjebb adják az ilyen irányú igényeiket!

Ha valaki nem vonz annyira, hogy később napi szinten szexelni tudjál vele, akkor inkább maradj egyedül. Különben előbb vagy utóbb szakítás lenne a vége, de akkor már érzelmi sérülések (harag, megbántottság, csalódás, önvád) is jönnének hozzá.

Arról nem is beszélve, ha nagy nehézségek árán találsz valakit aki megfelel külsőleg és belsőleg is, még ő is elhagyhat, ha talál egy tőled "jobbat" (mert mindenkitől van szebb, jobb, gazdagabb, érdekesebb). Én így jártam, szóval inkább maradok egyedül.

De a kérdezőnek inkább azt tanácsolnám, hogy ne adja fel, hanem keresgéljen (ha kell akkor tűt a szénakazalban). Azért mert én belefáradtam ezekbe a dolgokba (már nem érdekel az egész) attól ő még ne adja fel!

2022. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
*100-kg-os
2022. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
37%
Add fel. Marad meg 30 eved mast csinalni. Tikk takk.
2022. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Unalmasak vagytok.
2022. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
83%

Tudod miért nincs nőd?


Mert majd 40 évesen, itt picsogsz, mint egy fürdős K.!

2022. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat. Akkor még nem adom fel hátha sikerül, a remény hal meg utoljára hal meg :)


Ha egyedül kell leélnem a hátralévő éveim, azt hiszem azzal is meg tudok lassan békélni. A családban is van erre példa női részről, illetve a rokonságban, baráti körben több is. Akiket ismerek régóta egyedülálló hasonló korú férfiakat a baráti illetve rokoni köreimből saját megítélésem szerint arcra rondák és ezért vannak ők is egyedül, bár még nem kérdeztem senkit, de valószínűleg ez van a háttérben. Pár nőt is ismerek így 30 felett akik nem találnak senkit, de ott elég könnyű lenne változtatniuk, pl lefogyniuk.


A kétkedőknek üzenem hogy én meg nem írtam ki itt kérdést és IT-ban dolgozom.


Az utolsótól kérdem, mi ebben a "picsogás"?

Csak érdekelt mások tapasztalata. Valamilyen "nőm" pedig lehetne most azonnal, nem erre irányult a kérdés...

2022. júl. 13. 12:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!